Фахівці розповіли, яким чином можна надресирувати кішку. Відповідний пост з'явився на телеграм-порталі здорові кішки.

Як відомо, в дикій природі кішки є одинаками і не живуть в зграях, тому позбавлені сильних соціальних та ієрархічних навичок. Це дуже сильно ускладнює їх дресирування, на відміну від собак, в яких генетичних закладено взаємодіяти в соціумі і слухатися старших.

Скрін, відео YouTube кішка
Скрін, відео YouTube кішка

Однак кішка-розумна тварина, яка може витягувати з процесу дресирування вигоду для себе і виконувати різні команди. Але навчати свого домашнього улюбленця потрібно обережно і дотримуватися ряду правил.

  • Дресируйте коли кішка в настрої. Вона повинна бути спокійною і злегка грайливою;
  • Заохочуйте за успіхи. Давайте невелике частування, коли кішка правильно виконує команду;
  • Будьте терплячі. Приділяйте дресируванню час, але без нав'язливості. Процес повинен асоціюватися з грою, не з тортурами;
  • Якщо кішка відчуває стрес при дресируванні або у неї не виходить, не потрібно продовжувати.

Популярні новини зараз
Нові пенсії виплатять одразу за три місяці, кого торкнеться підвищення до 1200 грн Українці можуть отримати виплати від 2 міжнародних організацій Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще

Раніше повідомляли, зоопарки під загрозою закриття: "слуги" Зеленського хочуть заборонити використання тварин.

Як повідомляв Знай.uа, ведмедик Селфі після смерті мами став дружити з людьми: "приходив на базу і клянчив їжу".

Також ми повідомляли, що хитрий ведмідь вкрав посилку прямо з порога. Попри те, що за ведмедями закріпився стереотип величезних неповоротких недотеп, цей образ не відповідає реальності. Еслі клишоногого ведмедика щось дійсно зацікавить, він добереться до мети.

[embed]https://youtu.be/jmktbHXCzD4[/embed