Не варто сперечатися з тим, що людське життя - справжній лабіринт, в якому заховано безліч різних доріг, загадок, щастя, труднощів і дуже багато всього іншого. Як то кажуть, життя прожити - не поле перейти.

Так от, якщо у тебе, наш дорогий читачу, з'явилися питання, щодо власних "життєвих шляхів" і навіть вибору - є порятунок. Цього разу нам попався дивовижний обряд на "Відкриття шляхів", який потрібно робити за допомогою меду.

Про це Стародавньому обряді стало відомо завдяки повідомленню Telegram-каналу "Знахар. Народна мудрість".

Магія, скріншот: YouTube
Магія, скріншот: YouTube

Обряд на відкриття шляхів з медом:

Популярні новини зараз
За ким будуть "полювати" для мобілізації: полковник ЗСУ визначив пріоритети на червень Попит та ціни різко впали: українці не готові платити шалені гроші за полуницю, продавці у розпачі Люди з дахів благають про допомогу: воїни ЗСУ з дрона показали пекло на лівому березі Дніпра Який період зарахують до стажу: ви навіть не розраховували
Показати ще

Купити невеликий замок, відчинити його, поруч з ним покласти ключі. Запалити три червоні воскові свічки і читати замовляння до того часу, поки свічки не згорять. Після цього обмазати замок медом, закрити його ключем і відразу ж віднести до швидкої річки. Там, тричі прочитавши замовляння, кинути у воду. Один з ключів носити на собі, інші заховати в оселі у потаємному місці.

Замовляння:

"Покажи, річка, мілини світлі, Броди таємні, всі підходи твої, всі містки! Щоб глибокої води не боятися мені( ім'я), щоб минули біди чорні, щоб дорога була до мене ласкава, щоб печалі-тривоги згинули. Посади, річка, лиху частку в залізну кліть, не забудь ключем вірним замкнути! Мені (ім'я) – мед та смакота, всім лиходіям - дьогтю в пащу. І буде так на віки вічні. Ключ, замок, язик. Нехай буде так (3 рази)!".

Раніше повідомляли, як українки зачаровували: 10 фактів про українських відьом.

Як повідомляв Знай.uа, один з перших українських буддистів переїхав з Донбасу до Карпат: історія його становлення.

Знай.uа писав, як запалити грошову свічку на фінансовий успіх - мінімум дій і максимум результату.