У Німеччині закінчується епоха. Ангела Меркель, яка займала посаду канцлера з 2005 року оголосила, що не буде виставляти свою кандидатуру на вибори 2021 року. З Меркель у більшості жителів країни асоціюється все політичне життя Німеччини за останні 16 років.

Втім, далеко не всі будуть сумувати за колишнім канцлером. Згідно з опитуванням Civey, 52% німців заявили, що вони не збираються переживати через відхід Меркель. 38% громадян Німеччини заявили, що їм буде не вистачати Ангели Меркель.

Ангела Меркель, фото: Bundesregierung
Ангела Меркель, фото: Bundesregierung

Вже 26 вересня в країні пройдуть вибори нового парламенту. Без п'яти хвилин колишній канцлер насолоджується останніми годинами на посаді. Днями вона відвідала парк у колишньому виборчому окрузі. Там вона поспілкувалася з папугами, один з них, абсолютно нешанобливо, клюнув легендарного канцлера.

Ангела займала посаду 16 років. Безумовно, з її відходом перевертається ціла сторінка в сучасній історії Німеччини. Ангела зробила безліч політичних дій і гідно представляла свою країну на міжнародній арені. Вона залишила величезний слід, наповнений як хорошими і правильними рішеннями, так і невдалими. Яких було більше? Вирішувати жителям країни. Залишається сподіватися, що наступник Меркель на посаді стане не менш успішною політичною фігурою і не впустить честь Німеччини в очах усього світу.

Популярні новини зараз

Щеня віддячило своєму рятівнику, перетворившись на циркового гімнаста - "Ніколи не зупиниться"

У Києві воскресили "Москвич" з 90-х: таких було всього 700 на весь світ

Українців відпустять на пенсію в 45 років

Михайло Поплавський проміняв студенток на сарай з коровами: "тусив" усі вихідні

Показати ще

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Німеччина залишиться без канцлера Ангели Меркель, але вона продовжить багато заробляти: яка пенсія призначена лідеру

Також "Знай.иа" повідомляв, візит досить несподіваний і, очевидно, що носить терміновий характер, - Бортник про візит Меркель

Як повідомляв портал "Знай.иа", політолог розповів, навіщо Меркель їде в Україну