У п'ятницю, 24 вересня, жителі Харкова могли зіткнутися з кумедним явищем на даху одного з тролейбусів.

Справа в тому, що місцевий юнак вирішив влаштувати концерт зі скрипкою на даху громадського транспорту. Однак пасажири і водій не зуміли оцінити задумку українця, бо переживали за нього — його могло вдарити струмом і концерт закінчився б сумно.

Хлопець грає на скрипці на тролейбусі, скріншот: Telegram
Хлопець грає на скрипці на тролейбусі, скріншот: Telegram

Дана подія трапилася на Московському проспекті. Друге опубліковане відео показує, як водій лізе за порушником на дах, починає його бити і змушувати спуститися на землю.

"Злазь звідти, скотина", "Забери свою скрипку і злазь", - кажуть обурені пасажири.

Популярні новини зараз
Головні новини за 7 червня: росіяни масово труяться сидром, поки люди на лівому березі Дніпра благають про допомогу на дахах За ким будуть "полювати" для мобілізації: полковник ЗСУ визначив пріоритети на червень Перетрусіть скарбнички: дві копійки, за які можна отримати шалені гроші "Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації
Показати ще

Хлопець грає на скрипці на тролейбусі, скріншот: Telegram
Хлопець грає на скрипці на тролейбусі, скріншот: Telegram

"Ніякої культури", "Техніку безпеки ніхто не відміняв", "Не розумію - навіщо бити хлопця? можна ж просто прогнати його з даху і все", "Я думаю стягувати було небезпечно, тому що хлопець міг шльопнутися з такої висоти. Агресія була викликана відмовою злазити", "Тварини, бл*ть, кричать щось. Добре, що я нормальний і не користуюся заг. транспортом, в цих траликах одне сміття їздить", - пишуть користувачі в коментарях.

Відео містить нецерзурну лексику, перегляд тільки 18+

Нагадаємо, зірка "Кріпосної" Денисенко після сварок з чоловіком зібрала речі і дитину, але пішла недалеко: "Андрюшка в захваті"

Як повідомляв "Знай.ua", ультрас "Динамо" напали на вболівальників з дітьми через просте прохання: перелом руки, синці і переляк малюків

Знай.ua писав, країну захлеснули масові протести, поліцію закидають камінням: десятки правоохоронців постраждали