Як відомо, на іспанському острові, на Канарах зараз сталося виверження вулкана. Лава рухається з величезною швидкістю, руйнуючи все на своєму шляху, включаючи будинки. Однак, одній будівлі вдалося залишитися неушкодженим.

Це видно на фото, опублікованих European Pressphoto Agency. Агентство ВВС пише, що один з таких будинків назвали диво-будинком.

На фотографії можна побачити будинок, який повністю оточила лава вулкана Кумбре-В'єха, і люди почали називати його справжнім дивом.

Належить він пенсіонерам з Данії Інге і Ранієр Кок. Вони тут вже не були давно, і всьому виною карантинні обмеження.

Популярні новини зараз
"Скарб" може знайтись у кишені кожного: які українські монети можна продати за нечувані гроші По 3600 грн щомісяця на півроку: як українцям оформити державні виплати Українці вліпили "ляпаса" Ігорю Кондратюку, який вирішив наїхати на Буданова: "Єб*ть ви поплавлений" Варус, Сільпо, АТБ вразили ціною борщового набору: "Не такі дорогі ті черешні по 1200 грн"
Показати ще

Іншим будинкам пощастило набагато менше, так як лава повністю їх поглинула.

Датській парі вже повідомили, що їх будинок один з небагатьох, кому вдалося уникнути наслідків, і вони зітхнули з полегшенням.

Виверження вулкана, фото: EPA
Виверження вулкана, фото: EPA

Багато їхніх друзів, які живуть неподалік, втратили все своє майно після виверження, і всi дуже засмучені з цього приводу.

За останніми даними лава зруйнувала вже понад 200 будинків, а з місцевості евакуювали понад 6 тисяч осіб. Лава продовжує рухатися, і ніхто не може припустити, коли все закінчиться.

Виверження вулкана, фото: EPA
Виверження вулкана, фото: EPA

Почалося все ще 19 вересня, і ось уже тиждень ніяк не зупиниться. На п'ятий день після початку виверження вулкана, висота вогняного стовпа досягла 4,2 кілометра.

Раніше ми повідомляли, у столиці Ісландії сталося виверження вулкана, вогняний велетень спав майже тисячу років.