У сучасному світі всі намагаються продовжити свою молодість, тому вдаються до здорового способу життя або ж "уколів краси".
Зараз виділяють три типи старіння, це хроностаріння, воно є природнім і зумовлене генетикою. Також є фотостаріння, воно спричинене ультрафіолетовим випромінюванням, а ще глікостаріння, через вживання цукру, передає "Мamash_organic" в Instagram.

Як не дивно, але саме хроностаріння в цьому списку насправді впливає найменше. На 1 місці - фотостаріння, на 2 місці - глікостаріння. Шкіра людини може старіти швидше від вживання цукру, ніж від природних змін. Як зазначають фахівці, процес Глікації суттєво не розвивається в дермі до 30 (максимум 35 років). Але після даної межі він починає набирати оберти.

Глікація, фото з "Мamash_organic"
Глікація, фото з "Мamash_organic"


Як боротися з глікацією в організмі?

Найголовніше це припинити вживати цукор та улюблені солодощі, так вдасться впоратися з подальшим накопиченням цукрів у шкірі. Після цього варто збільшити кількість фізичних вправ, вони допомагають утилізувати частково накопичену глюкозу м’язами, покращуючи жировий обмін та знижуючи рівень глюкози в крові.

Цукор / фото: Pixabay
Цукор / фото: Pixabay

Зелений чай сприяє зменшенню глікації в організмі, тому якщо хочете продовжити свою молодість - полюбіть його. А щоб звести на нівець рівень глікації, потрібно підібрати для себе гарний догляд, перед цим проконсультувавшись з косметологом.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Аніта Луценко зізналася, що ефективніше - велотренажер vs бігова доріжка.

Також "Знай.ua" писав, що Руслана підкорила силу стихій на висоті 120 метрів, дивовижне відео.

Популярні новини зараз
Головне за 5 лютого: штраф українцям за одяг, майбутнє Горбунова та Осадчої, подорожчання тарифів Lifecell ПФУ може припинити нараховувати виплати деяким пенсіонерам на банківський рахунок: кому та з якої причини По-жирному вже не буде: українські супермаркети поділилися новими цінами на солоне сало та свинину "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі
Показати ще