Цієї неділі, 19 вересня 2021 року, православний світ відзначає Михайлове диво і тому ми поговоримо про те, що ж заборонено робити в це особливе свято.

Цей день присвячений одному з архангелів - Михайлу, бо саме він врятував храм, який був побудований на його честь. Молитва паламаря зуміла зруйнувати ганебні плани язичників.

Ікона Архангела Михаїла, фото з джерел
Ікона Архангела Михаїла, фото з джерел

У цей особливий день, в Михайлове диво обов'язково слід відвідати храм, щоб поставити свічку і помолитися святому архангелу. Хоча це ж дію можна зробити вдома, в колі сім'ї. А звертаючись до Михайла, люди в основному просять здоров'я, достатку, щастя і благополуччя.

Ще прийнято, щоб в це свято зайти до кого-небудь в гості. Але зараз ми розберемо те, що заборонено робити в цей день.

Популярні новини зараз
Нові пенсії виплатять одразу за три місяці, кого торкнеться підвищення до 1200 грн "За*бали тупо в дошку": українці не витримують "квестів" із передачею показників лічильників Нові правила для водіїв з 1 червня: що потрібно знати Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити
Показати ще

Архангел Михаїл, фото: Русская вера
Архангел Михаїл, фото: Русская вера

Наприклад, 19 вересня 2021 не можна орати землю, сіяти і збирати овочі. Ще варто відмовитися на добу від рубки деревини і прибирання в будинку. Ще православні віруючі відмовляються пекти здобу і хліб в цей день, змушувати кого-небудь робити важку роботу, сваритися, конфліктувати і збирати негатив навколо себе.

Завдяки народним прикметам відомо, що якщо вранці в цей день помітити на деревах іній, то зима буде сніжна. А тепла погода віщує довгу осінь.

Архангел Михаїл, фото: Pinterest
Архангел Михаїл, фото: Pinterest

Нагадаємо, Митрополит Онуфрій розповів про духовний сенс свята дива Архистратига Михаїла в Хонех

Як повідомляв "Знай.ua", Митрополит Антоній пояснив, як не витратити життя даремно

Знай.ua писав, день ікони Пресвятої Богородиці "Неопалима Купина": як захистити будинок від пожеж і чому не можна ходити в гості 17 вересня