З'явилася інформація, що Кабінет Міністрів України на чолі з Денисом Шмигалем підтримав цікаву постанову для майбутніх водіїв.

Там йдеться про дозвіл дистанційної перевірки теоретичної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв перед отриманням водійських прав. Повідомляється, що це сприятиме створенню всіх умов, які необхідні для досягнення сучасної освіти.

Дистанційна Підготовка до іспиту з ПДР, фото з відкритих джерел
Дистанційна Підготовка до іспиту з ПДР, фото з відкритих джерел

Ще відсутність географічних кордонів для надання знань з ПДР дає можливість безперервного підвищення кваліфікації та професійної компетентності людини за кермом. Йдеться про інформування найближчого територіального сервісу Міністерства внутрішніх справ з боку акредитованого закладу щодо плану про навчання онлайн, коли авто-школа реєструватиме список групи в ЄДР МВС.

Дистанційна підготовка до іспиту з ПДР, фото з відкритих джерел
Дистанційна підготовка до іспиту з ПДР, фото з відкритих джерел

Популярні новини зараз
Абонентів "Київстар" поставлять перед вибором: це буде непросто Українцям готують новий комунальний платіж: за що доведеться доплачувати з 1 червня В якому випадку можна відмовитись від повістки: юрист пояснив тонкість мобілізації Юність стукає у двері? Оновлені мотоцикли "Ява" знову продаються в Україні, одразу 6 моделей
Показати ще

У пояснювальній записці говориться, що пропоноване дистанційне навчання має на увазі проведення онлайн-лекцій і тестування для людей у складі групи з 10 і більше осіб, що навчаються в індивідуальному порядку. До результату онлайн-підготовки зараховується і присутність осіб на лекціях.

А ще майбутнім водіям більше не потрібно буде в обов'язковому порядку йти за посвідченням. Його можна буде отримати поштою або ж кур'єром додому.

Іспит на знання ПДР, кадр з відео
Іспит на знання ПДР, кадр з відео

Нагадаємо, "Чорні паркувальники" атакують машини без нагляду: дряпають корпус за несплату

Як повідомляв "Знай.ua", оштрафували на 10 тисяч гривень і звільнили з роботи: маршрутника суворо покарали за скривдженого пенсіонера

Знай.ua писав, штрафи 255 гривень: у ПДР внесли покарання для пішоходів, чого категорично не можна робити