В Одесі на площі Бориса Дерев’янка комунальники встановили перші в місті обмежувачі руху, які у всьому світі відомі як "берлінські подушки".

Подробиці дізнавалися журналісти програми «Джедаі» на телеканалі 2+2.

На площі Дерев’янка дрифтери часто влаштовують заїзди посеред ночі. Місцева влада вирішила боротися з ними перевіреним у Європі шляхом — обмежити швидкість "берлінськими подушками". Ця конструкція за принципом роботи та виглядом схожа на "лежачого поліцейського", втім, має одну суттєву відмінність: автобуси і тролейбуси завдяки широкій колісній базі проїжджають ці місця навіть не гальмуючи.

Фото: «Джедаі»
Фото: «Джедаі»

"Разом із спеціалістами ми дивилися, як заходять автовласники у дрифт. Вони у більшості випадків притискаються до внутрішнього радіусу круга, завертають і проходять. Тому ми вирішили встановити на крайніх смугах «берлінські подушки», щоб вони не змогли притискатися до внутрішнього радіусу", — каже Артем Сидоренко, в.о. директора Департаменту транспорту Одеси.

Популярні новини зараз

Осінній призов до ЗСУ 2021: що потрібно знати молодим українцям, яких на рік заберуть з родини

Слава Дьомін розповів про жорстку сварку на "Співають всі" з Наталею Могилевською: відразу після "весілля"

Віктор Павлік відповів на чвари двох своїх жінок через квартиру одним відео: схопилися за пилку

Михайло Поплавський проміняв студенток на сарай з коровами: "тусив" усі вихідні

Показати ще

Усього на площі встановили дві "берлінські подушки", вартість кожної — 30 тисяч гривень. Експерти вважать, що така ціна є виправданою, адже термін експлуатації конструкції 5 років.

Фото: «Джедаі»
Фото: «Джедаі»

Місцева влада передбачає, що "берлінські подушки" зроблять транспортну розв’язку більш безпечною. Як результат, знизиться кількість ДТП на площі Дерев’янка. Якщо конструкція на цьому перехресті підтвердить свою ефективність, то її будуть активно встановлювати на інших аварійно-небезпечних ділянках дороги.

Фото: «Джедаі»
Фото: «Джедаі»

Нагадаємо, що "чорні паркувальники" атакують машини без нагляду: дряпають корпус за несплату. Нелегальні паркувальники незаконно збирають гроші з водіїв

Як повідомляв Знай, сидіння, одне колесо і вага не вище 20 кілограм: в Україні створять "ПДР для самокатів". Нові правила їзди вже презентують зовсім скоро

Також Знай писав, камені проти стихійного паркування: комунальники вийшли на новий рівень боротьби з порушниками. Комунальники спробують таким способом позбутися порушників