"Ти мені розкажи, сиди мовчки...": в одеській маршрутці вуличний філософ побив людину з валізкою, під кулаки потрапила дівчина.

Всю цю ситуацію заздалегідь почали знімати на телефон пасажири, так як запідозрили щось недобре.

Бійка в одеській маршрутці, скріншот: YouTube
Бійка в одеській маршрутці, скріншот: YouTube

Євгенія Власова розповіла Каті Осадчій про проблеми зі здоров'ям на "Танці з зірками": "Дай Бог дожити".

Популярна колись співачка Євгенія Власова танцює з досвідченим хореографом Максимом Леоновим. Як повідомила вона, досить було з ним станцювати, як вона відразу зрозуміла, що вони спрацюються.

Популярні новини зараз
З 1 липня почнеться: депутати повертають штрафи багатьом українцям "Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації Велика родина приготувала кашу на пиві і тепер поховають 9 дітей: що сталося "За*бали тупо в дошку": українці не витримують "квестів" із передачею показників лічильників
Показати ще

Євгенія Власова, фото: Instagram
Євгенія Власова, фото: Instagram

Надя Дорофєєва пофліртувала з "колишнім" Позитивом під носом у Дантеса: "Ти Льохі сподобалася!"

Колишній колега по групі "Время и стекло" Олексій Завгородній залишив коментар "Надя" і поставив сердечко. Дорофєєва відповіла йому аналогічно.

Скрін, Instagram Дорофєєва
Скрін, Instagram Дорофєєва

Тоня Матвієнко показала маму, яка помолоділа на півстоліття: "24 роки, не одружена".

Цього разу вона поділилася відеороликом, у якому її мама, легендарна українська співачка Ніна Матвієнко, виконує пісню «Ой, летіли дикі гуси». Тоді співачці було лише 24 роки, а зараз самій пісні виповнилося цілих півстоліття.

У місті Майамі футбольні вболівальники примудрилися врятувати котика, який буквально був на волосок від вірної загибелі. Вусатий зірвався з верхнього ярусу арени Hard Rock Stadium.

Судячи з кадрів відео, що з'явилося в соціальних мережах, кіт зірвався з парапету, але встиг зачепитися кігтями за дріт і якийсь час провисів на трибуні.