Психотерапевт розповіла про особливості годування дітей. За її словами, принципи харчування дітей вкрай відрізняються.

Світлана Броннікова-кандидату наук, а також фахівець з харчування. Вона намагається регулярно ділитися корисними порадами по харчуванню. У неї величезна армія шанувальників в 63 тисячі чоловік, які намагаються регулярно коментувати кожен її пост.

11 вересня вона опублікувала пост, в якому розповіла про принципи годування дітей. Справа в тому, що вони їдять не так як дорослі.

Популярні новини зараз
"Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації В Україні повернули обов'язкові повірки лічильників, але не всім: хто може уникнути цієї процедури Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще

Спроби годувати їх, як себе, призводять до провалу - дитячі сльози і батьківські неврози, ниття з приводу солодкого, відмова від священного супу, - повідомила вона.

Також вона назвала основні особливості, якими володіють діти.

  • Діти їдять частіше, ніж дорослі. Чим молодша дитина, тим більше прийомів їжі йому потрібно запропонувати
  • ⁣Діти їдять менше за обсягом, ніж дорослі. Не лякайтеся крихітних порції
  • Діти їдять з іншою динамікою. Дорослому в добу потрібно спожити близько 50 мікро - і макронутрієнтів плюс білок. У дітей набір всіх потрібних речовин займає близько тижня (іноді навіть два)⁣ ⁣.⠀
  • Діти негативно реагують на харчовий примус. Вмовляння, спроби підкупу і торгівлі (їжа за мультики або солодке) призводять до тотальної відмови їсти.
  • Їжа повинна бути придатною.

Нагадаємо, "як вам не соромно": Українки висловилися про грудне вигодовування на вулиці, чи нормально це

Як повідомляв " Знай.ІА", болить груди перед менструацією: мамолог розповів, чи варто бити на сполох і бігти до лікаря

Знай.ІА писав, Джамала розповіла про плани на третю дитину: "Народила і через два тижні..."