На сторінці Міністерства соціальної політики України з'явилися слова глави відомства Марини Лазебної.
Жінка заявляє, що згодом справедливість в індексації пенсій все ж буде відновлена. Таким чином, вона прокоментувала прийняття Верховною Радою законопроекту в першому читанні" про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення пенсійного законодавства", який був розроблений Мінсоцполітики.

Скрін, відео YouTube
Скрін, відео YouTube

"За" проголосували цілих 317 народних депутатів.

"У цьому ж законопроекті повертається дата щорічної індексації-1 березня. Вона повинна бути зафіксована в законі, а не коригуватися щорічно вручну політиками. Цей законопроект виправляє помилку пенсійної реформи 2017 року, коли частини пенсії військових пенсіонерів, науковців, державних службовців, пенсіонерів з органів місцевого самоврядування виключили з механізму індексації. Ціна цієї помилки-якість життя майже півмільйона пенсіонерів, пенсії яких могли б бути Зараз на третину вище", - заявляє Марина Лазебна.

Скрін, відео YouTube пенсіонерка
Скрін, відео YouTube пенсіонерка

Результат програми підвищення пенсій говорить сам за себе. Середнє соціальне нарахування зросло за півтора року десь на 800 гривень. Ще йдеться про те, що вже з середини 2022 року планується підвищення пенсій для всіх пенсіонерів до 2 тисяч. На початку наступного місяця, з 1 жовтня почнуть виплачувати компенсацію для осіб у віці 75-80 років.

Нагадаємо, запитують особисті дані та баланс картки: Українка викрила ошуканців на ОЛХ, як влаштована афера

Популярні новини зараз
По 4000 гривень щомісяця: хто з українців отримає додаткову фінансову підтримку ПриватБанк звернувся з важливим попередженням: можна втратити всі гроші Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня Нафтогаз зробив важливу заяву перед оплатою комуналки українцями: зверніть увагу на квитанції
Показати ще

Як повідомляв "Знай.ua", з 1 жовтня розмір субсидії в різних регіонах може відрізнятися,- Завальнюк

Знай.ua писав, українці просять Володимира Зеленського перерахувати комуналку перед опалювальним сезоном: "Не в змозі платити 8 тисяч"