Економіст Юрій Атаманюк у своєму блозі розповів, як краще зберігати гроші. За його словами, при загальному подорожчанні різних товарів буде відбуватися інфляція.

«У нас буде тривати загальносвітове зростання продуктів харчування, енергоносіїв і будуть дорожчати будматеріали», - зазначив Атаманюк.

За словами експерта, щоб гроші не знецінилися при тривалому їх зберіганні, їх найкраще зберігати в банківському золоті. Як зазначив економіст, якщо дослідити криву вартості золота – це не буде рівна лінія, але якщо взяти 10-15 років, то це завжди буде елемент стійкого зростання.

«Започаткував цю систему Ротшильд: банківські установи Ротшильдів розклали яйця в різні кошики, щоб долари друкували в Америці, а золото визначалося в Лондоні. І це були дві сполучені посудини, які забезпечували безпеку його капіталів і прив'язували фінансові системи Великобританії і США. Це основа їх постійної співпраці, як політичної, так і військової – вони взаємозалежні», - підкреслив Атаманюк.

На думку експерта, золото – один з найнадійніших способів зберігати гроші.

Популярні новини зараз
П'яний мобік із "ДНР" показав, за що він бореться з українцями насправді: "Це брат солямба" За яку копійчану монету можна отримати 8000 грн: треба знати маленький секрет Заміна газового лічильника: українцям порадили терміново зробити це, доки грошей не беруть Донька "міністра війни" Шойгу показала, за що помирають мобіки: шикарні тусовки та відпочинок у Дубаї
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Атаманюк порівняв Україну зі Словаччиною.

Також Знай.ua повідомляв, що економіст розповів, у чому перевага накопичувальної пенсійної системи.