У Рівненській області хлопець збив дику тварину і познущався над ним. Подія обурила місцевих жителів.

Невідомий хлопець збив лисицю на мотоциклі. Ця подія йому здалася веселою і він вирішив над нею познущатися. Молодий чоловік танцював з трупом убитої тварини і співав пісні. Також він водив мертву тварину, немов іграшку. Про це повідомляє спільнота міста Вараш в соціальній мережі Instagram.

на відео, нелюдська поведінка до всього живого, хлопця! Цей молодий чоловік, лише недавно отримав покарання, у вигляді штрафу за їзду на мотоциклі в заповіднику Біле озеро. А зараз він жорстоко поводиться з тваринами. Чого очікувати далі?
, - повідомляють автори повідомлення.

Користувачі соціальної мережі Instagram обурилися діями молодої людини. Хтось повідомив, що його слід притягнути до відповідальності.

Популярні новини зараз
ПриватБанк почав блокувати карти всім без розбору, клієнти розгублені: "Тупо і без пояснень" ПриватБанк звернувся з важливим попередженням: можна втратити всі гроші Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років" Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще

Просто захотів, щоб все про нього говорили"; "Щоб тебе, заразу, так за шкуру потягали"; "Добре, що закон підписали 15 Липня, сподіваюся на 8 років відправиться до в'язниці. Добре, що відео записав який молодець. Допоміг собі сам
, - повідомляють вони.

Раніше повідомляли, зоопарки під загрозою закриття: "слуги" Зеленського хочуть заборонити використання тварин.

Як повідомляв Знай.иа, ведмедик Селфі після смерті мами став дружити з людьми: "приходив на базу і клянчив їжу".

Також ми повідомляли, що хитрий ведмідь вкрав посилку прямо з порога. Незважаючи на те, що за ведмедями закріпився стереотип величезних неповоротких недотеп, цей образ не відповідає реальності. Еслі клишоногого ведмедика щось дійсно зацікавить, він добереться до мети.

[embed]https://youtu.be/jmktbHXCzD4[/embed