Мобільний зв'язок в Україні знову подорожчає. Причини цього назвали у виданні «РБК-Україна».

Як зазначається, розцінки на послуги операторів мобільного зв’язку неухильно зростають. Обурення клієнтів не в змозі зупинити цього процесу – оператори твердять, що інакше знизиться якість послуги. В середньому вартість тарифного пакету на місяць становить 100-120 гривень

За словами операторів, для розширення покриття їм необхідно закуповувати нове обладнання, за яке платять у доларах чи євро. Відповідно до курсу валют зростає й абонентська плата.

мобільний телефон
мобільний телефон

Крім того, багато грошей витрачається на рекламу продукту – навіть якщо ваші послуги найкращі, без реклами про вас навряд чи дізнається велика кількість споживачів. Витрати на рекламу лягають на плечі клієнтів.

Популярні новини зараз
Кому доведеться добровільно відмовитися від соцвиплат В Україні вирішили підняти мінімальну зарплату: буде дві хвилі Коли і на скільки підвищать ціни на воду та газ? У НКРЕКУ готові оголосити рішення вже за кілька днів Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Зрозуміло, що ще однією причиною подорожчання є необхідність платити зарплату персоналу і податки державі. Зі зростанням розміру мінімальної зарплатні ростуть і зарплати працівників мобільної галузі – інакше ніхто не захоче працювати на компанію. Логічно, що кошти на виплати працівникам беруть з надходжень від проданих послуг.

Раніше ми писали про те, що "ПриватБанк" підвищує тарифи і вимагає декларації про доходи, українці масово скаржаться на нові правила.

Нагадаємо, прогноз на 2021 рік: українцям показали реальну вартість долара. Старший аналітик Центру макроекономічного моделювання Київської школи економіки Ігор Дейсан спрогнозував курс долара на цей рік.

Як повідомляв портал Знай.uа, у Державному бюджеті на 2021 рік передбачено, що в Україні курс долара буде на рівні 29,1 гривень/долар.

Також портал Знай.uа писав, що МВФ спрогнозував реальний ВВП України на 2023-2025 роки. На думку фахівців, після спаду в цьому році на 8,2% і відновлення в 2021-му на 1,1% і в 2022-му на 3%, в 2023 році зростання української економіки прискориться до 3,4%, в 2024-му – до 3,8%, в 2025-му – до 4%.