Українець порахував середній рівень зарплатні в країні і дійшов цікавого висновку. Свої роздуми він оприлюднив у блозі на сайті «Мінфін».

На його думку, у 2021 році рівень життя в Україні піднявся на найвищу сходинку за всю історію країни. Як аргумент, він наводить дані про середню зарплату. Зокрема, станом на червень 2021 року середня зарплата в Україні становила 526 доларів, і це рекорд для країни. За цим показником ми майже наздогнали Білорусь із 569 доларами. Порівняно з російською зарплатнею, українська відстає на 50%.

«Вперше за період після 2013 року, середня зарплата в Україні перевершила середню зарплату однієї з країн Європи, що не входила до СРСР — Албанію, там зараз середня зарплата 515 доларів проти українських 526 доларів», - тішиться автор допису.

Популярні новини зараз

"Покажіть оригінал": Надя Савченко пояснила на камеру, чому "підробила" ковід-сертифікати

Юрій Ткач кумедно "підкотив" до своєї "дружини" Ірини Сопонару: "Киця"

Наталя Могилевська показала, яка з неї "господиня": павуки на люстрі і павутина по кутах

Рідкісну праворульну "Волгу" від ГАЗ-21 відшукали за кордоном: справжня "чорна блискавка"

Показати ще

Мінімальна зарплатня в Україні становить 222 долари, і це теж рекордний показник. У Росії зараз мінімалка становить 173 долари.

При цьому в Україні значно менший розрив між бідними і багатими, ніж в інших країнах постраждалого простору. За цим показником ми лише трохи поступаємося країнам Балтики, хоча більшість громадян звикли прибіднятися і стверджувати, що вони живуть гірше, ніж є насправді, стверджує автор.

Нагадаємо, у МОЗ назвали умови, за яких школярів відправлять на дистанційне навчання. Віктор Ляшко назвав умову, за якої дітей не розпускатимуть по домівках

Як повідомляв портал "Знай.uа", середня зарплата українців перевищила 500 доларів: у яких областях платять від 20 тис. грн. Середня зарплата в Україні зросла до рекордного максимуму

Такоже "Знай.uа" писавши, палає найбільше на планеті звалище шин: загрожує катастрофою для усього світу. Загорілося величезне звалище автомобільних шин