Поруч з офісом президента була встановлена арт-локація за мотивами української художниці Марії Примаченко. Однак це сподобалося не всім, передає портал ТСН.

На вулиці Банковій був встановлений дитячий майданчик, який оформлений в стилі відомої української художниці. На Банковій обіцяли, що кожен образ буде «унікальний і прекрасний по-своєму».

Гірки, гойдалки, батути стилізовані під картини Марії Примаченко. На даний момент ведуться монтажні роботи і все буде готово вже через пару днів.

Однак багато громадських діячів і просто українці розкритикували встановлені фігури. Найбільше їх обурює "півень у косоворотці".

Популярні новини зараз
Окупант поїхав проводити денацифікацію, та потрапив під колеса своїх: "Сюжет для Містера Біна" Потап показав справжнє дно росіян, та їхню істину самоідентифікацію: "Таке тільки в росії можливе" Путіна рознесли в пух і прах після заяви пєскова: "Бабуїни-клоуни з прогнилими іклами" Сергій Притула звертався до фахівця, тому що не зміг самостійно впоратися з наслідками війни: "У мене загинули друзі"
Показати ще

Проте є й ті, хто згадують картину знаменитої української художниці "Качур", впізнаючи героя з неї.

Зазначимо, що Марія Примаченко є представницею так званого народного мистецтва. Виставки з її картинами проходили в багатьох європейських країнах, а творчість її оцінював Марк Шагал.

Нагадавши, у МОЗ назвали умови, за яких школярів відправлять на дистанційне навчання. Віктор Ляшко назвав умову, за якої дітей не розпустять по домівках

Як повідомляв портал " Знай.ІА", середня зарплата українців перевищила 500 доларів: в яких областях платять від 20 тис. грн. Середня зарплата в Україні зросла до рекордного максимуму

Також " Знай.ІА " писав, горить найбільше на планеті звалище шин: загрожує катастрофою для всього світу. Загорілося величезне звалище автомобільних шин