Виявилося, що всесвітньо відома болгарська ясновидиця Ванга, яка за життя отримала практично образ святої, свого часу попереджала про пандемію коронавірусу. Справа в тому, що вона попереджала людство про жахливу хворобу, яка за короткий період віднесе життя багатьох людей.

Про це стало відомо завдяки спогадам кума Ванги Сергія Косторного, яким він поділився з журналістами.

Ванга, фото: mir24
Ванга, фото: mir24

"Люди падатимуть просто на вулиці": під таке передбачення Ванги про коронавірус. Деякі дослідники стверджують, що мова йде про спалах коронавірусу. Ванга говорила про спалах коронавірусу в своїх записах, наступним попередженням: "Хвороба охопить весь світ і торкнеться величезна кількість людей, але незабаром зникне. Все тому, що до 2021 року сонячна активність різко знизиться".

Сергій Косторний особисто розмовляв з Вангою в 1995 році, і передає дослівне пророкування Ванги про коронавірус наступними словами:

Популярні новини зараз
Трійця-2023: чому не можна купатися, йти в ліс і навіть думати про погане – заборони важливого православного свята В Україні повернули обов'язкові повірки лічильників, але не всім: хто може уникнути цієї процедури 27 уколів у губи, все тіло в тату і навіть талія 35 см: групка людей вирішила зробити себе красивішими, але прогадали Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити
Показати ще

"Дуже значуща подія для людства відбудеться в рік п'яти двійок. Коли настане рік дзеркальний, то всьому світу буде не так. Біда прийде від "жовтих". Планету буде охоплено якоюсь жахливою хворобою з минулого, яка за короткий період зможе забрати життя величезної кількості людей. Вони падатимуть просто на вулиці і вмирати".

Вакцинація, фото: РБК
Вакцинація, фото: РБК

Вакцина від коронавірусу, згідно з продовженням передбачення Ванги, повинна була з'явитися через 3 місяці після жахливого піку її поширення, коли "люди падатимуть просто на вулицях і вмирати".

Однак не всі дослідники схильні вірити, що пророцтво стосувалося саме коронавірусу - можливо болгарка мала на увазі зовсім інше захворювання, адже вона говорила про хворобу з минулого, до того ж провісниця не називала конкретні дані і її висловлювання можна трактувати по-різному. Одні запевняють, що Ванга описувала події, які стосуються 2222 року, інші - що провидиця мала на увазі дату 22.02.2021 або зовсім 22 222 рік.

Раніше повідомляли, метеорит впав на охоплену лісовими пожежами Туреччину: "Це НЛО".

Як повідомляв Знай.uа, передбачення Ванги на 100 років вперед: скільки житимуть люди і чи зникне бідність.

Знай.uа писав, Карпатський мольфар напророкував Україні несподіване майбутнє: яким буде 2021.