26 липня 2021 року, з ранку в одному з одеських трамваїв сталася бійка між двома людьми.

Примітно, що в громадському транспорті побилися літні чоловіки. А сам момент потрапив на відео з криками і обуреннями інших українців на тлі. Можна помітити, що до самого кінця ніхто не хотів розборонювати людей у віці.

Бійка дідусів у трамваї, скріншот: Youtube
Бійка дідусів у трамваї, скріншот: Youtube

"Вийдіть і бийтеся", - заявляє одна з бабусь.

Стався бій у 7 трамваї, за місце для пасажирів. Хоча, як зазначив автор відео, обидва чоловіки не мають будь-які проблеми зі здоров'ям в цьому напрямку. Спочатку видно, що бійку за допомогою удару ініціював чоловік у зеленій футболці. Він наніс замах сумкою, і згодом звинувачував сидячого чоловіка встати, і давати здачу у відповідь.

Популярні новини зараз
Відвернете від себе удачу і накличете лихо: як не треба прикрашати ялинку і дім для зустрічі 2023 року "На початку весни ми чекаємо...": астрологиня приголомшила українців прогнозом на 2023 рік Клима Холодного 8 грудня: чому не можна сьогодні їсти і як захистити дітей, заборони та традиції свята Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

Бійка дідусів у трамваї, скріншот: Youtube
Бійка дідусів у трамваї, скріншот: Youtube

Але одесит, який спочатку стояв, схопив опонента за вухо і знову посадив його. Сам момент триває 22 секунди. Інші пасажири сперечаються, обурюються, проте нічого не вирішують з цим конфліктом. Лише один хлопець в самому кінці стає між ними, і, ймовірно, закінчує бійку.

Нагадаємо, чоловік зірки "Кріпосної" Денисенко в неадекватному стані влаштував бійку посеред ночі: "У нього складний період"

Як повідомляв "Знай.ua", 40 тисяч українців забули про коронавірус заради концерту Макса Коржа: бійки, крики і розбиті голови

Знай.ua писав, одеські "жриці кохання" влаштували бійку через турка: "Конкуренція вийшла на пікову стадію"