Молитва Петру і Февронії про заміжжя та збереження сім'ї несе в собі величезну чудодійну силу. Вона допомагає у різних життєвих проблемах, коли віряни звертаються до святих у важкі періоди свого життя.

Молитви до подружньої пари Петра і Февронії, які є ідеальним прикладом для всіх православних людей, вважаються одними з найсильніших.

Перед тим як почати її прочитувати викиньте з голови всі непотрібні думки. Коли ви налаштуєтеся на потрібний лад приступайте до щирої молитви святим у своєму наміренні.

Молитва, скріншот: YouTube
Молитва, скріншот: YouTube

Молитва Петру і Февронії про збереження сім'ї

"Непорочне подружжя, Петро і Февронія богобоязливі, які підносять молитву за будь-якого, хто просить та в підтримці Творця нужденних! Віддаліть від житла мого нещастя, розлад та лайку, збережіть шлюбний союз мій, Всевишнім дозволений, завжди й в усі часи. Як ви в любові та гармонії проживали, таким чином і я з чоловіком бажаю проживати, Творцеві Господу нести службу, накази Божі виконувати, царство Його дізнатися. На прихильність вашу розраховую всією душею та на благання святих подружжя про сім'ю моєї Творцеві Небесному. Не киньте нас, (промовляються імена чоловіка і дружини), в смутку, не забувайте і в хорошому перебуванні душі. Дайте добро на життєдіяльність сімейну благу та Всевишньому Творцеві приємну. В ім'я Отця, і Сина, і Священного Духа. Амінь."

Популярні новини зараз
Зірка "Ліги сміху" Ярослав Гарварко загинув на фронті захищаючи Україну: комік, який став героєм Закупитись про запас: у супермаркетах України змінилась ціна соняшникові олії та цукру Нові виплати по 2200 гривень: кого це стосується та як отримати Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

Нагадаємо, молитви про благословення сімейного життя: як просити вірності, терпіння і милосердя. Як звертатися з проханням про вірність, терпіння і милосердя в сім'ї

Як повідомляв портал "Знай.ua", як зняти родове прокляття без ворожок і знахарів: сильна молитва для захисту й зцілення. Сильна молитва для зняття прокляття

Також "Знай.ua" писав, молитва до святої княгині Ольги: як зберегти сім'ю і навіть повернути чоловіка. Святій княгині Ользі моляться 24 липня