Українські плавці Михайло Романчук та Сергій Фролов пробилися до фіналу на дистанції 800 метрів вільним стилем на Олімпійських іграх.

Зокрема, Сергій Фролов показав 7-й результат у кваліфікації, а 23-річний Романчук став переможцем кваліфікаційного запливу. Крім того, він встановив новий національний та олімпійський рекорди.

Як повідомляється у Федерації плавання України та на сайті Олімпіади, український плавець Михайло Романчук встановив олімпійський рекорд на дистанції 800 метрів вільним стилем.

Михайло Романчук та Сергій Фролов, фото: OlympicUA

Таким чином Михайло Романчук виграв півфінал із результатом 7.41.28, встановивши Олімпійський та національний рекорд. 24-річний спортсмен вийшов до фіналу Олімпійських Ігор в Токіо. Крім нього фіналістом від України став Сергій Фролов з показником 7.47.67.