На сторінці Міністерства юстиції України в соціальній мережі Facebook з'явилася інформація щодо однієї з умов купівлі земельної ділянки.
Таким виступає перевірка джерела походження грошових коштів з боку нотаріуса. Він зобов'язаний перевірити, чи є отримані гроші заробітною платою, гонораром, доходом від підприємництва або відчуження майна.

Земельна ділянка, скріншот: YouTube
Земельна ділянка, скріншот: YouTube

У список ще входять проценди, дивіденти, виграші, страхові виплати, пенсія, спадщина, кредит, подарунок та ін.

"Нотаріус для встановлення джерел походження коштів може використовувати офіційні документи, публічну інформацію, зокрема відомості Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, яка формується і ведеться Національним агентством з питань запобігання корупції, інформацію, отриману від набувача", - йдеться в публікації.

Земельна ділянка, кадр з відео
Земельна ділянка, кадр з відео

А ось підтвердити джерело доходу можна за допомогою декларації про стан, витрати і зобов'язань особи, або річної звітності.

Міністерство юстиції України, скріншот: Facebook
Міністерство юстиції України, скріншот: Facebook

Популярні новини зараз
Легендарний захисник "Азовсталі" Михайло Діанов підтримав українців, які веселяться: "Нафіга сумувати?" Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів Як легко економити на електриці: проста порада українцям для зменшення сум за комуналку Чи буде Україна переходити на зимовий час у жовтні: громадянам пояснили, чи зміниться щось у 2022 році
Показати ще

Нагадаємо, сільське господарство - це довгий процес, - Соломчук про результати від ринку землі

Як повідомляв "Знай.ua", ринок землі запрацював: Денис Шмигаль озвучив мінімальну вартість гектара в Україні

Знай.ua писав, від 27 тисяч за гектар: у скільки в Україні оцінили землю на продаж