Украинский государственный деятель, политик, IT-предприниматель Михаил Федоров сообщил украинцам приятные новости о санкциях против рф.

Соответствующий пост Михаил Федеров разметил в своем аккаунте в Instagram.

«Технологічні компанії, їхні обмеження та санкції проти рф. Дякую за рішення. • Поліція Німеччини закрила сервери російськомовного даркнет-маркету Hydra. Німецька федеральна кримінальна поліція після тривалого розслідування заблокувала серверну інфраструктуру російськомовного нелегального онлайн-сервісу Hydra Market, що була розташована в Німеччині та існувала в прихованій мережі Darknet. На сервері було зареєстровано 17 млн клієнтів. Він був доступний із 2015 року. У 2020 році через нього пройшли операції щонайменше на €1,23 млрд. Експерти вважають, що це була найбільша за обсягом обороту нелегальна ринкова мережа у світі. При закритті було знайдено біткоїни на суму €23 млн, які криміналісти також пов’язують із платформою», - поделился профессиональный украинский спортсмен.

Кроме этого, Михаил Фодеров написал еще очень много санкций, которые уже должны были войти в силу.

Популярные статьи сейчас
Скоро люди начнут массово умирать: в ООН сделали тревожный прогноз Украинцам придется работать дольше для получения пенсии Пойдут ли на фронт все, кто "обновился": в Минобороны дали ответ Вместе с пенсией "капнет" кругленькая сумма: выплатят единовременную денежную помощь до конца лета
Показать еще

«Intel виходить із рф. Компанія повністю зупиняє роботу у росії. Раніше вона заявляла про припинення поставок своєї продукції до росії та білорусі, а зараз вирішила остаточно закрити всі бізнес-процеси у рф. Twitter обмежує доступ до урядових акаунтів рф. В офіційному блозі Twitter пояснили, що нова політика призначена для усунення «серйозного інформаційного дисбалансу», який виникає, коли авторитарний уряд блокує доступ до онлайн-платформ, продовжуючи використовувати ті самі платформи для пропаганди. Avid Technology Inc припинила роботу у рф. Avid Technology — американська компанія, що спеціалізується на аудіо- та відеотехнологіях, припинила продаж та підтримку всіх клієнтів, користувачів та торгових посередників у росії та білорусі. Bumble Inc припинив роботу на території росії. Розробник Bumble Inc. оголосив про припинення своєї діяльності в росії, а також видалення всіх своїх застосунків з Apple App Store і Google Play Store в росії та білорусі. Компанії належать сервіси для знайомств Bumble та Badoo.• Havas Group оголосили про припинення на невизначений термін нових інвестицій у росію у відповідь на повномасштабне вторгнення рф в Україну», - поделился Михаил.