Складна економічна ситуація в країні змушує населення шукати можливості оплатити комунальні платежі, не застрягаючи в боргах. Допомогти в цьому питанні може субсидія. Як оформити допомогу на оплату житлово-комунальних послуг онлайн, без черг і не виходячи з дому.

Для початку треба зайти на сайт Мінсоцполітики України.

У розділ "Е-Сервіси" обираємо кнопку "Субсидії". Звідти сервіс перенаправить на сайт, на якому буде запропоновано обрати один з трьох варіантів реєстрації для оформлення субсидії.

Можна обрати:

  • реєстрацію через електронну пошту,
  • реєстрацію за допомогою електронного цифрового підпису,
  • реєстрацію через ідентифікацію BankID.

Якщо обрати один із двох останніх варіантів, тоді не доведеться особисто заходити до департаменту соцполітики.

Популярные статьи сейчас
Алексей Арестович сообщил что его выгнали из ОП Зеленского, уже нашел новую работу: "Надо мной издеваются" Алина Паш после победы Kalush Orchestra на "Евровидении" пожаловалась на травлю: "Остаешься тотальным врагом публики" Роскошная девушка Беньямина Вербича из "Динамо" рассказала, как притесняют украинцев: "Все это у нас с вами в крови" Леонид Кравчук за год до смерти предсказал, когда Украина победит: "Пока не заставят..."
Показать еще

Оформление субсидии, кадр из видео
Оформление субсидии, кадр из видео

У першому випадку нести документи доведеться у паперовій формі, можна надіслати поштою.

Наступний крок – подання заяви про призначення і надання житлової субсидії у грошовій формі. У формулярі потрібно вказати назву банку, через який буде нараховуватися субсидія; подати декларацію про доходи й витрати осіб, які хочуть отримати субсидію.

Заповнивши всі необхідні реквізити, треба перевірити та підтвердити, чи правильно внесені дані і подати документ. На електронну адресу прийде повідомлення, в якому буде номер зареєстрованої заяви. Його потрібно зберегти.

Субсидии, админуслуги-фото ЦПАУ г. Киева (Фейсбук)
Субсидии, админуслуги-фото ЦПАУ г. Киева (Фейсбук)

На початку листопада має запрацювати ще й сервіс, який дозволить оформити субсидію через додаток "Дія".

Перевірити, чи є у вас субсидія, можна на сайті Єдиного державного реєстру отримувачів субсидій. Для цього треба вказати назву населеного пункту, вулиці й номеру будинку, квартири.

Нагадаємо, у Мінсоцполітики зробили заяву про субсидії в опалювальному сезоні: кому не бачити допомоги від держави. У Мінсоцполітики зробили заяву про субсидії в опалювальному сезоні. Українцям пояснили, хто отримає допомогу від держави

Як повідомляв портал "Знай.ua", на порушеннях карантину попалися тисячі українців: скільки доведеться заплатити за відсутність маски. Українцям пояснили, скільки доведеться заплатити за відсутність маски під час карантину

Також "Знай.ua" писав, українці справно оплачують комуналку, але мерзнуть у квартирах: "Холод собачий". Українка поскаржилася на те, що попри регулярну сплату всіх платіжок, мерзне у своїй квартирі. Жінка хотіла б отримувати належну якість комунальних послуг