За період повномашстабної війни, яку роз'язала росія, украинці впевнелись в тому, що нас врятують молитви, гумор, віра в ЗСУ та вміння шукати позитив у кожному дні.

Зараз ми хочему допомогти вам з останнім пунктом, адже у часи війни важко шукати щось, що надихає чи піднімає настрій. Але же всі люблять тваринок, тому мова піде далі про них.

Київський зоопарк, фото: скріншот з відео
Київський зоопарк, фото: скріншот з відео

У київському зоопарку родина з 6 капуцинів отримала власний зелений острів і тепер 25-річний Персімон разом зі своїми подружками Нюбе, Сілк, Ельдорадо, Чучкою і Жучкою насолоджуються великою природною оазою, площею 250 квадратних метрів.

Про це було повідомлено на офіційному сайті Київського зоопарку.

Популярні новини зараз
Легендарний захисник "Азовсталі" Михайло Діанов підтримав українців, які веселяться: "Нафіга сумувати?" Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів У Бурятії помітили "вершників Апокаліпсису" на чорних жеребцях: викликають дикий сміх замість жаху Своїх не кидаємо? Путін планує віддати всю Луганщину, щоб захистити важливі для себе місця - ISW
Показати ще

Мавпи, капуцини. Фото: zoo.kiev.ua
Мавпи, капуцини. Фото: zoo.kiev.ua

На острові без парканів та огорож ростуть великі розлогі дерева, висотою понад 10 метрів. Між ними закріплені спеціальні дерев’яні конструкції, для стрибків та прогулянок.

Мавпочки мають власний оглядовий місточок над озером та дерев’яний грибок від спеки і дощу. А для смакування улюбленої їжі для них побудовано 4 помости для "пікніків".

Мавпи, капуцини. Фото: zoo.kiev.ua
Мавпи, капуцини. Фото: zoo.kiev.ua

Побачити цей зелений мавпячий куточок можна на нижньому парку Київзоо – приходьте у гості!

Мавпи, капуцини. Фото: zoo.kiev.ua
Мавпи, капуцини. Фото: zoo.kiev.ua

Нагадаємо, що студент зізнався, як "відгортав" Михайлу Поплавському 100 тисяч з однією метою.

Раніше ми повідомляли про черговий шедевр російської пропаганди: тепер вони кажуть, що ніби Київ хоче підняти мертвяків та залякують українців чумою.

Також стало відомо, що Свята Джавеліна залишилася без німба після "рукоприкладства" Миколи Азарова: Андрій Андреєв показав наслідки.