Українцям пояснили, чи можливо виїхати за кордон за закордонним паспортом, що недійсний, але було продовжено термін дії ще на 5 років (в ДМС чи посольстві/консульстві України за кордоном).

Про це йдеться у новій публікації Державної прикордонної служби України, розміщеній на офіційній сторінці в соцмережі Фейсбук.

"Недійсний паспорт громадянина України для виїзду за кордон не дає право громадянам України виїжджати за кордон. Пропуск може здійснюватись на підставі паспорта громадянина України для виїзду за кордон, строк дії якого продовжено.", - йдеться у повідомленні. Державна прикордонна служба України

Державний кордон, скріншот: YouTube
Державний кордон, скріншот: YouTube

Як пояснили, Державній прикордонній службі виїзд з України громадян України здійснюється відповідно до статті 2 Закону України "Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України" за наступними документами:

Популярні новини зараз
В українських супермаркетах слідом за гречкою почали падати ціни на іншу популярну крупу Українцям з 1 листопада світять додаткові 2200 гривень та гуманітарна допомога: у Мінінтеграції розповіли, кому це дістанеться Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще
  1. Паспортом громадянина України для виїзду за кордон
  2. Дипломатичним паспортом
  3. Службовим паспортом
  4. Посвідченням особи моряка
  5. А також за іншими документами, передбаченими міжнародними договорами України.

"Згідно з підпунктом 1 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2022 № 170 "Деякі питання внесення інформації до паспорта громадянина України для виїзду за кордон" на період дії воєнного стану та протягом року з дня його припинення або скасування перетин державного кордону може здійснюватися громадянами України в пунктах пропуску через державний кордон та пунктах контролю на підставі паспорта громадянина України для виїзду за кордон, строк дії якого продовжено.", - пояснили там. Державна прикордонна служба України

Нагадаємо, Євген Клопотенко лютуватиме? Монро змінила традиційний рецепт українського борщу

Як повідомляв "Знай.ua", Монро припустила, чому путін масово запускає ракети по цивільних об'єктах: "Імпотент, мотиляє млявим х**м"

Також "Знай.ua" писав, травесті-діва Монро привселюдно задобрила Олексія Арестовича: "Національний зволожувач"