Війна в Україні, яку оголосила росія на чолі з володимиром путіним у 2014 році забирає не лише цвіт нації.

Активні бойові дії росіян, що почались 24 лютого 2022 року поставили на затяжну паузу, а в деяких випадках навіть майже зупинили, різні сфери економіки. Те саме стосується і будівництва.

Українці відмітили, що після варварських знущань росіян над людьми та містами Київської області там почався певний спад цін на житло. Так само стало на паузу і будівництво новобудов.

В той час як у західній частині Украні ціни на нерухомість скочили до небес.

Зараз же ці тенденції трохи змінюються, про що свідчать дані агентства ЛУН.

Популярні новини зараз
Київстар пригрозив позбавити безліму за поширений "грішок": "Геращенко відключіть і Арестовичу" Учасниця "Холостяка" Яна Соломко одноголосно стала ганьбою України - обрала росію: "Зліплять із бездарності цукерку" У Анни Трінчер та Волошина "проблеми" в раю - посварилися на рівному місці і винесли все на публіку: "Я тобі не мама" Вбита горем дружина Віталія Кличка не подає виду після звістки про розлучення: чим займається Наталія
Показати ще

Нерухомість, фото Знай
Нерухомість, фото Знай

У червні 2022 року ціни на квадратний метр нового житла в середньому більші за лютневі. Незважаючи на значно нижчу за довоєнну кількість продажів.

Забудовники аргументують це двома чинниками. По перше, собівартість будівництва росте у ціні, по-друге, старт будівництва нових черг відкладається. Проте забудовники готові пропонувати спеціальні фінансові умови для рішучих інвесторів.

Відновлення будівництв продовжується, але не рівномірно у всіх регіонах. В західних областях цей показник сягає до 90%, в Одеській області – понад 60%, а в столиці – 40% забудовників стверджують, що повернули робітників на будівельні майданчики.

Відновлення будівництва в Україні, фото: ЛУН
Відновлення будівництва в Україні, фото: ЛУН

Судячи з показників, найменша ціна за однокімнатну квартиру в новобудові у Києві сягає 1.7 млн грн. Ціна найменшої двокімнатної в середньому становитиме 2.5 млн грн без урахування персональних знижок.

Статистика цін за метр квадратний у новобудовах Києва, фото: ЛУН
Статистика цін за метр квадратний у новобудовах Києва, фото: ЛУН

А що у інших великих містах України?

Найменша однокімнатна квартира у новобудові в Львові буде коштувати в середньому 1.6 мільйони гривень.

За найменшу однокімнатну в Одесі в середньому попросять 1.1 млн грн.

У Закарпатському регіоні ціни за рік виросли з 750$ до 960$ за квадратний метр нового житла. Івано-Франківська область також демонструє зростання за рік в усіх класах новобудов.

Нагадаємо, що з 1 липня почалось масштабне підвищення виплат, хто скільки отримає..

Раніше ми повідомляли, де не можна буде палити електронки, айкоси та glo вже з 11 липня 2022 року.