Військовим пенсіонерам в Україні хочуть дозволити самим обирати банк для отримання пенсій. Українцям детально пояснили, як це працюватиме на практиці.

Про це йдеться у новій публікації "Пенсійного кур'єра" на фейсбук-сторінці.

"Військовим пенсіонерам хочуть дозволити отримувати пенсію через будь-який банк, а не через державний "Ощадбанк", як це є зараз. За відповідний законопроєкт проголосували 292 народних депутатів.", - йдеться у повідомленні. Пенсійний кур'єр

Ощадбанк. Фото: скрін youtube
Ощадбанк. Фото: скрін youtube

Народні депутати у першому читанні ухвалили законопроєкт "Про внесення змін до статті 52 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" щодо вдосконалення порядку виплати пенсій ухвалили в першому читанні. За відповідне рішення проголосували 292 нардепи.

Популярні новини зараз
По-жирному вже не буде: українські супермаркети поділилися новими цінами на солоне сало та свинину Заступник міністра оборони України ховає кілограми грошей під ліжком: промовисте відео Тікати вже немає куди: які види повісток можуть отримати Україна під час мобілізації Організатор п'яних вечірок щасливий, що став популярним: "В 19 років твій *бальник знає вся країна"
Показати ще

У пояснювальній записці до документа автори пояснили, що його метою є усунення дискримінацій отримувачів пенсії у виборі установи банку, через яку виплачуються пенсії.

То ж у разі, якщо цей законопроєкт ухвалять у другому читанні, військові пенсіонери зможуть обрати будь-який банк для отримання своїх виплат.

Нагадаємо, у МОЗ нагадали про обов'язкову вакцинацію під час війни: національний календар щеплень

Також ми писали, як полегшити свій стан при алергії, коли нема доступу до лікаря: поради МОЗ і графік цвітіння рослин-алергенів

Нагадаємо, безоплатна медична допомога у стаціонарі під час війни: куди звертатися внутрішньопереміщеним особам