Між Україною та Польщею буде спрощено перетин кордону, заявив президент України Володимир Зеленський під час виступу в Раді після промови польського колеги Анджея Дуди.

Він зазначив, що буде прийнято відповідну двосторонню угоду. Президент додав, що сьогодні український і польський народи стали побратимами, а країни – сестрами.

Анджей Дуда та Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua
Анджей Дуда та Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

"Вірю, що незабаром українці й поляки зберуться за одним великим столом, щоб розділити між собою хліб. Розділити між собою відчуття миру. Розділити смак перемоги. І виголосити тост за вашу й нашу свободу", — заявив виступаючи Зеленський.

Перед тим з промовою у Раді виступив президент Польщі: "Я не заспокоюся, поки Україна не стане повноправним членом ЄС, адже Україна - це обличчя Європи! Захисник великої європейської родини!"

Популярні новини зараз
Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення" Руслан Сенічкін висміяв росіян, які самі ж себе "демілітаризували": "Оператор ППО ввів власні координати" Наташа Корольова блиснула "п'ятою точкою" в дивній позі і без білизни: "Позитивні емоції" Ведуча Василіса Фролова поділилася своїм чотиримісячним болем: "Відрізало і заніміло"
Показати ще

Анджей Дуда та Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua
Анджей Дуда та Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Також стало відомо, що Україна ухвалить для поляків схожий закон на той, який запровадила Польща для тимчасово переміщених осіб з України.

Польща фактично прирівняла громадян України до громадян Польщі, але без права голосування.

"Відповідно, в Україні з ініціативи президента буде ухвалено, скажімо так, схожий закон", - повідомив Нікіфоров.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський поставив крапку в скандалі з Польщею, Федишин і компанією на Євробаченні.

Як повідомляв портал "Знай.ua", що робити українським випускникам, які через війну не вступлять до ВНЗ.

Також "Знай.ua" писав, що українців попередили про зміни в реєстрації автомобілів, що важливо знати.