У Верховній Раді України пропонують позбавляти громадянства українців, які під час воєнного стану або війни виїхали в країну, яка напала на Україну і не повернулися протягом 30 днів.

Відповідний законопроєкт 7381 зареєстровано у Верховній Раді. Позбавляти громадянства також пропонують за письмову відмову від мобілізації.

Цим документом пропонується внести зміни до закону про правовий режим воєнного стану. Згідно з ним військовозобов'язані можуть бути позбавлені громадянства України, якщо виїхали з країни й не повернулися протягом 30 днів.

Військові, фото: скріншот з відео
Військові, фото: скріншот з відео

Також пропонується позбавляти громадянства військовозобов'язаних осіб, які виїхали за кордон, не маючи на те поважних причин і не повернулися протягом 30 днів.

Популярні новини зараз
За ким будуть "полювати" для мобілізації: полковник ЗСУ визначив пріоритети на червень Чиновники КМДА та забудовники гуляють і святкують під час комендантської години: жирують по ресторанах Люди з дахів благають про допомогу: воїни ЗСУ з дрона показали пекло на лівому березі Дніпра Просто покладіть це в лунку і капуста буде, як з картинки: здоровий та великий урожай забезпечено
Показати ще

Таке покарання загрожує тим, хто виїхав і не повернувся без поважних причин. Зокрема, мова йде про заборону на виїзд з країни перебування, стихійні лиха, аварії, аварії, відрядження, офіційна робота за кордоном, перебування на стаціонарному лікуванні або інші обставини, які перешкоджають виїзду з країни перебування.

Відповідну норму пропонується застосовувати й у випадках, коли особа виїхала до російської федерації.

Скріншот з сайту Верховної Ради
Скріншот з сайту Верховної Ради

Нагадаємо, волонтери переконані, що в Епіцентрі торгують бронежилетами для ЗСУ

Також ми писали, воїн ЗСУ Леонід зізнався, що веде облік власноруч знищених ворогів: "Підуть в українську землю"

Нагадаємо, навчав дітей у школі "Захисту Батьківщини", а тепер показує це на практиці: воїн ЗСУ Ігор згадав "чорний день" для Чернігова