Міністерка соціальної політики України Марина Лазебна повідомила, що уряд розширив перелік осіб, які можуть отримати грошову допомогу від міжнародних організацій.

Про це йдеться у новій публікації "Пенсійного кур'єра", опублікованій на фейсбук-сторінці.

"Грошову допомогу можна буде отримати і без статусу ВПО. Уряд розширив перелік осіб, які можуть отримати грошову допомогу від міжнародних організацій.", - йдеться у повідомленні. Пенсійний кур'єр

Марина Лазебна. Фото: скріншот youtube
Марина Лазебна. Фото: скріншот youtube

Як зазначили у "Пенсійному кур'єрі", завдяки ухваленому Кабміном рішенню, додаткові грошові виплати можуть надавати особам, які не мають і не мали статусу внутрішньо переміщених, але проживають:

Популярні новини зараз
Стосується всіх клієнтів: "Нафтогаз" попередив про важливе нововведення За чоловіків візьмуться спецкомісії: кого перевірять відразу ТЦК стануть "невидимками" для ухилянтів: про які повноваження говорять Маршрутники вирішили підняти ціни на проїзд: доведеться платити у половину більше
Показати ще
  • у деокупованих населених пунктах,
  • у населених пунктах, які знаходяться у зоні активних бойових дій або постійних обстрілів,
  • у населених пунктах, які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні).

Додається, що заявку на отримання таких грошових виплат можна буде подати вже наприкінці травня через інформаційну платформу єДопомога.

Інформація, яка подаватиметься у заявці, звірятиметься з даними з реєстрів. Після чого ці дані передаватимуть до міжнародних організацій, а там вирішуватимуть, кому саме надавати допомогу. Зазначається, що перевага надаватиметься найвразливішим категоріям населення.

Нагадаємо, у Києві змінилися правила проїзду в громадському транспорті: як працюватиме електронна оплата з 16 травня

Також ми писали, в Україні з 16 травня змінилися правила ПДР: "В час війни не варто забувати про безпеку"

Нагадаємо, Юрій Романенко застеріг від неоднозначної реформи: населення і бізнес відчують тиск