Користувач TikTok, який стверджує, що він мандрівник у часі з 2269 року, опублікував 10-секундний ролик, який попереджає людей про те, що в наступному році повз Землю пролетить астероїд, який може мати радіус понад 800 км.

Дану новину розмістили на порталі «Daily Star»

Користувач TikTok, який стверджує, що він мандрівник у часі з 2269 року, попередив, що наступного року «величезний астероїд наблизиться до землі».

Користувач, який розмістив повідомлення під ніком @_time_traveller_2269, стверджує, що космічний камінь, який пролетить повз Землю в наступному році, буде вдвічі менше місяця.

Це означає, що його радіус може досягати 868,7 км в ширину.

Популярні новини зараз
Зірки зійшлися: цим знакам Зодіаку червень принесе здійснення найзаповітніших мрій Пенсіонерам підвищили ще одну надбавку: хто отримає на 300 гривень більше Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає Викорініть з себе "радянщину": 5 звичок, які час залишити в минулому
Показати ще

ТикТок
ТикТок

Поділившись попередженням у 10-секундному відео, вони сказали: "Це не жарт!! Я мандрівник у часі з 2269 року. У 2023 році повз Землю пролетить астероїд розміром з половину місяця".

Кліп, який був опублікований вчора, розділив користувачів TikTok з приводу того, чи повинні вони вірити цьому чи ні, оскільки один користувач сказав: «В який час, щоб я міг потрапити в свій сарай, щоб бути в безпеці».

Тим не менш, інші, схоже, не були настільки стурбовані цією новиною, написавши: «Вау, дякую за це, я буду пам'ятати, щоб не звертати на це уваги».

ТикТок
ТикТок

Але здебільшого передбачуваний мандрівник у часі був зустрінутий глузуванням за своє попередження, оскільки один користувач пожартував: "Я мандрівник у часі з 1963 року, вибачте, що запізнився".

Будь-який великий астероїд, що наближається до землі на відстань 4,65 мільйона миль, класифікується вченими як «потенційно небезпечний» — і останній астероїд, виявлений радаром НАСА, потрапляє в цю категорію, оскільки знаходиться на відстані 3,5 мільйона миль від нашої планети.