Українським абітурієнтам, які зараз перебувають закордоном пояснили, як вони можуть скласти національний мультимедійний тест.

17 травня 2022 року Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет в ефірі телемарафону "Єдині новини" розповів про організацію вступної кампанії, особливості складання НМТ та інші можливості вступу до ЗВО. Про це йдеться на фесбук-сторінці Міністерства освіти і науки України.

"Позиція Міністерства є незмінною – ми не повинні залишити дітей без права складання національного мультипредметного тесту і без права вступу до українських закладів вищої освіти", – зазначив Сергій Шкарлет. Сергій Шкарлет

Сергій Шкарлет - фото з Фейсбуку
Сергій Шкарлет - фото з Фейсбуку

Крім того, міністр освіти і науки України повідомив, що він звернувся до міністрів освіти країн ЄС, Великої Британії, Ірландії із проханням організувати в понад 30 країнах складання НМТ для українських випускників, які перебувають на територіях цих країн.

Популярні новини зараз
Андрій Бєдняков з "Орел і Решка" вирішив переплюнути Сергія Притулу і Лачена: "Скинь 100 гривень на ЗСУ" Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення" Руслан Сенічкін висміяв росіян, які самі ж себе "демілітаризували": "Оператор ППО ввів власні координати" Ведуча Василіса Фролова поділилася своїм чотиримісячним болем: "Відрізало і заніміло"
Показати ще

"На сьогодні ще залишається питання щодо Греції, Словенії і Хорватії. В усіх інших країнах уже опрацьовують матеріали", – сказав Сергій Шкарлет. Сергій Шкарлет

Скріншот: facebook.com/UAMON
Скріншот: facebook.com/UAMON

Скріншот: facebook.com/UAMON
Скріншот: facebook.com/UAMON

Нагадаємо, у Києві змінилися правила проїзду в громадському транспорті: як працюватиме електронна оплата з 16 травня

Також ми писали, в Україні з 16 травня змінилися правила ПДР: "В час війни не варто забувати про безпеку"

Нагадаємо, Юрій Романенко застеріг від неоднозначної реформи: населення і бізнес відчують тиск