Українців попередили, що за світло у вікні та порушення комендантської години можуть змусити платити штраф і навіть назвали конкретні суми.

Введення відповідних штрафів передбачено законопроєктом №7356, зареєстрованим у Верховній Раді. Про це повідомляє Пенсійний кур'єр на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук.

"Згідно з документом, передбачена відповідальність за порушення комендантської години, режиму світломаскування та правил продажу алкоголю та ліків під час воєнного стану.", - йдеться у повідомленні. Пенсійний кур'єр

Житловий будинок. Фото: скріншот youtube
Житловий будинок. Фото: скріншот youtube

Яка сума штрафів пропонується:

Популярні новини зараз
Син Володимира Зеленського хоче в армію, але не може - вік не дозволяє: "Він всім говорить" Європа убезпечить Україну від ядерної загрози Кремля, поставка спорядження вже почалася Ірина Білик здала Таїсію Повалій та Ігоря Ліхуту з потрохами: "Радіє з того, що відбувається з нами тут" Катя Осадча зізналася, що остаточно "розклеїлася", не допомагає навіть підтримка Горбунова: "Почала здаватися"
Показати ще
  1. За порушення комендантської години та режиму світломаскування: від 170 до 510 грн, якщо правопорушення відбувається вперше, а також до 1700 грн за повторне правопорушення;
  2. За порушення комендантської години у межах прикордонної смуги (5 км від державного кордону) – від 1700 до 3400 грн;
  3. За порушення встановлених обмежень щодо продажу алкогольних напоїв – від 8500 до 17000 грн;
  4. За порушення обмежень щодо реалізації лікарських засобів – від 1700 гривень до 5100 грн з конфіскацією лікарських засобів та виручки.

Нагадаємо, у Києві змінилися правила проїзду в громадському транспорті: як працюватиме електронна оплата з 16 травня

Також ми писали, в Україні з 16 травня змінилися правила ПДР: "В час війни не варто забувати про безпеку"

Нагадаємо, Юрій Романенко застеріг від неоднозначної реформи: населення і бізнес відчують тиск