Літак з 11 пасажирами розбився в Камеруні після того, як він втратив радіосигнал під час сильного шторму, і, незважаючи на всі зусилля рятувальників, малоймовірно, що хтось вижив.

Відповідний пост розмістили на порталі «Daily Star»

Літак з 11 людьми врізався в ліс під час шторму.

Малоймовірно, що хтось з 11 вижив після того, як літак впав недалеко від Нанга-Ебоко, Центральна провінція Камеруну.

Влада заявила, що трагічний інцидент стався близько 14:00 (за місцевим часом) в середу (11 травня).

Популярні новини зараз
Настав час "розхльобувати": водоканали попередили про нове підвищення тарифів Українці можуть залишитися без газу через борги сусідів: газовики відключають майже цілі під'їзди Пенсіонерів забезпечать тимчасовою підтримкою: додаткові виплати до кінця 2024 року Ось таким був дідусь "Запорожця": рідкісні кадри унікального прототипу із кузовом незвичайної форми
Показати ще

Сильний шторм обрушився на столицю країни Яунде ближче до вечора, в результаті чого літак втратив сигнал після вильоту з міського аеропорту Нсимален.

Авіакатастрофа
Авіакатастрофа

Міністр транспорту Камеруну Ернест Нгалле Бібехе підтвердив у своїй заяві, що авіадиспетчерська служба втратила зв'язок з літаком.

За даними CNA, після зникнення літака влада направила як повітряні, так і наземні рятувальні команди.

Ці рятувальні команди дісталися до місця аварії, але малоймовірно, що хтось вибрався звідти живим.

Влада поки не повідомляє, якій авіакомпанії належав літак, але опублікувала кілька фотографій місця аварії.

Авіакатастрофа
Авіакатастрофа

Співробітник міністерства, який говорив анонімно, сказав, що літак «розбився», і рятувальники «намагалися з'ясувати, чи можна кого-небудь врятувати».

Cameroon24 повідомив, що в результаті аварії вижили не залишилося, але офіційні джерела не підтвердили цю інформацію.

Оприлюднено список імен тих, хто перебував на борту: «Діка Эндалле Естель, Кессенг Жан Шарль, Пьюите Нквенті Серж, Чехоу Чакунте Серж, Асу Рудольф, Бабан Андре, Куайеп Арман, Нданджо Гадінга Селетсін Чатуа Ернест».

Авіакатастрофа
Авіакатастрофа

Деякі з них є персоналом авіакомпанії, тоді як інші є працівниками камерунської нафтової транспортної компанії (COTCO), приватної компанії, яка, згідно з офіційними джерелами, зафрахтувала літак.