Автомобіль, зупинений і захоплений поліцією в Кенті, був названий "найбруднішим автомобілем Великобританії" після того, як гумористичні офіцери завантажили знімок його надзвичайно захаращеного салону.

Дану публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

На цьому тижні поліція присоромила водія автомобіля після того, як він опублікував зображення своєї жахливо брудної машини, яка була до країв заповнена Fosters, Mcdonald's і Greggs.

Спантеличені офіцери завантажили знімок автомобіля після того, як зупинили його минулого тижня, який був названий "найбруднішим автомобілем у Великобританії", повідомляє Birmingham Live.

Салон авто
Салон авто

Популярні новини зараз
В українському посольстві в Мадриді пролунав вибух: співробітник натрапив на вибухівку У Китаї визнали незалежність Брянської народної республіки: "А Москва тепер бомбить за це" Українцям можуть зупинити виплату пенсій: у ПФУ розповіли, хто ризикує залишитись без грошей Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою
Показати ще

Поліція Кента в Твіттері висміяла автомобіль, який був зупинений і конфіскований без страховки, технічного обслуговування та ліцензії на транспортний засіб.

"Дивна обгортка від солодкого або чіпси, що випали з рук наших колег при передачі, раптом не здаються такими вже поганими", - написали вони.

Це викликало потік розважаючих користувачів Twitter, які приєдналися до деяких власних коментарів, а один здивований користувач написав: "Боже, якщо це те, на що схожа машина, я не хотів би думати, на що схожий його будинок!"

Салон авто
Салон авто

Один користувач пожартував, що заповнений сміттям мотор виглядав як "передня частина машини швидкої допомоги в кінці 12-годинної нічної зміни".