Ціни на пальне в Україні помітно піднялися після початку вторгнення росії. Стабілізувати ситуацію на українських АЗС допомогли дії Кабміну, який знизив до нуля акциз на імпорт бензину, дизелю та скрапленого газу, і до 7% зменшив розмір ПДВ.

Про те, як змінилися ціни на українських автозаправках, свідчать дані на сайті «Мінфін».

Як зазначається, у минулому місяці найвища ціна на бензин марок A 92, A 95, A 95+ спостерігалася 18 березня. Тоді A95+ коштував 37,12 гривень, А95 – 42,55 гривень, А92 – 41,74 гривні, дизельне паливо – 43,32 гривні за літр.

Вже 21 березня спостерігається різкий спад вартості палива, оскільки набула чинності відповідна постанова Кабінету міністрів.

Популярні новини зараз
Чому доводиться платити за доставку газу на основі річного споживання: українці не відстають від "Нафтогазу" Алекс Топольський влаштує полуничку на "Холостяку", поки Саша Мудра спостерігатиме: "Взяти ініціативу до своїх рук" путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися Як зробити з картоплі свічку, яка горітиме дуже довго: світло, романтика та вечеря
Показати ще

Кардинально протилежна картина спостерігається із вартістю автомобільного газу: до 21 березня він коштував 18,84 гривні за літр, а після – підскочив до 24, 43 гривень і продовжує дорожчати. Наразі, станом на 1 квітня, літр автомобільного газу коштує понад 26 гривень.

Після пікових значень середини березня бензин подешевшав і продовжує тримати ту ж ціну: А95 – 33,77 гривень, А92 – 33,27 гривень, дизельне паливо – 36,99 гривень за літр. A95+ зник з продажів.

Нагадаємо, що говорять російською-співвітчизники Росії? Українська тенісистка Марта Костюк відреагувала на абсурд Держдуми рф

Раніше повідомлялося, що в Україні впала в ціні соняшникова олія, але подорожчало вершкове масло: моніторинг цін у березні.

Також, Арестович розкрив таємницю 1001 катрена Нострадамуса