У Вейжень, головний розробник rітайської програми дослідження Місяця, оголосив, що Китай буде проводити свої власні місії на Венері, щоб з'ясувати, чи могло життя підтримуватися на планеті.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяВідповідний пост розмістили на порталі «Daily Star»
НАСА і Китай незабаром можуть змагатися в останній "космічній гонці", щоб з'ясувати, чи може планета Венера підтримувати життя.
Повідомляється, що Китай нарощує свої зусилля з дослідження космосу після оголошення НАСА про те, що до 2030 року вони відправлять два зонди на Венеру.
Космічне агентство з Х'юстона покладає великі надії на свої місії DAVINCI + і VERITAS, метою яких буде сканування хімічного складу венеріанської атмосфери і складання карти рельєфу планети.
Рішення було прийнято після того, як на сусідній планеті був виявлений фосфін — хімічна речовина, «пов'язане з життєвими процесами на Землі».
Експерти вважають, що Венера дуже схожа на Землю за своїми розмірами і щільності.
Доктор Джеймс Гарвін, головний дослідник місії DAVINCI+ на Венеру, сказав Sun: "Пошук населеності є частиною нашого пошуку ознак життя в рамках НАСА. Ми всі можемо сподіватися».
Тепер Ву Вейрен, головний конструктор китайської програми дослідження Місяця, оголосив, що Китай буде проводити власні місії.
У той час як Ву не повідомив ніяких подробиць про потенційну місію, американські вчені хочуть дізнатися, чи будуть вони співпрацювати з росією в будь-яких майбутніх космічних дослідженнях, оскільки НАСА розірвало зв'язки з російським космічним агентством через поточний конфлікт на Україні.
Раніше в цьому місяці росія оголосила НАСА "червону тривогу" після того, як пригрозила кинути американського астронавта, застряглого на Міжнародній космічній станції, який повинен був повернутися на Землю на космічному кораблі «Союз».