Ватажок Чеченської республіки Рамзан Кадиров відправляє до Україну нові колони своїх солдатів.

Кадри "кадирівців" та їх техніки опублікували в Телеграм-каналі "Україна в шоці".

Так, стало відомо, що Кадиров знову направив до України своїх солдатів. Зазначимо, що напередодні Кадиров заявив президенту РФ володимиру путіну, що готовий виконати будь-який наказ.

Кадиров направив нових солдатів
Кадиров направив нових солдатів

Відзначимо також, що "кадирівці", яких направили на війну в Україну записують відеоконтент і вже два тижні заявляють, що знаходяться мало не в Києві, хоча журналісти виявили, що деякі відео, які вони видають за Київську область були зняті в Білорусі.

Популярні новини зараз
Нові ліміти споживання електрики: які зміни запровадили в Україні з 8 лютого Платити доведеться більше, але не всім: для кого тариф на доставку газу може суттєво зрости Оплата за розподіл газу зміниться: хто вже в лютому буде платити інакше Нафтогаз почав нараховувати борги українцям, у яких електричне опалення: "Це що, жарт якийсь?"
Показати ще

Кадиров направив нових солдатів
Кадиров направив нових солдатів

А в перехоплених розмовах російські солдати скаржаться, що "кадирівці" сидять в тилу і добивають поранених російських військових.

Кадиров направив нових солдатів
Кадиров направив нових солдатів

"Кадиров відправив до України чергових тіктокерів. Оскільки вся російська техніка згоріла в українських лісах і степах, їдуть вони на "буханках". Армія "великої" і "могутньої", — сказано в повідомленні.

Скріншот допису
Скріншот допису

Нагадавши, російські пропагандисти приписали собі перемогу ЗСУ і зганьбилися:"хоч би свастику затерли". Черговий конфуз від російських пропагандистів дуже повеселив мережу

Раніше Знай писав, Дмитро Пєсков захотів позбутися всієї Росії, пояснюючи війну з Україною. Пєсков обмовився, що рішення про "спецоперацію" прийняли, щоб позбутися всієї Росії

Також Знай повідомляв, Путін намагається втягнути у війну з Україною білоруських військових: обіцяє гроші і навчання в російських ВУЗах. Росія намагається поповнити ряди своєї армії, закликаючи воювати білорусів