Стало відомо про те, що Світовий банк виділить Україні 100 мільйонів доларів на виплати стипендій студентам. Що про це відомо.

Повідомлення про це з'явилося завдяки прес-службі Світового банку. Студенти, які здобувають вищу освіту, не залишаться без стипендій. Їм вчасно виплатять всі гроші.

"Завдяки новому компоненту спільного проекту Міносвіти і СБ "Удосконалення вищої освіти в Україні задля результатів" надається фінансування в розмірі майже $100 млн. для відшкодування бюджетної програми уряду в секторі вищої освіти", - йдеться в повідомленні під постом.

Студент. Фото: 420on.cz
Студент. Фото: 420on.cz
Студент. Фото: 420on.cz

Екстрена допомога в розмірі 100 мільйонів доларів допоможе виплатити академічні стипендії для 172 тисяч студентів, а також соціальні стипендії для 50 тис.студентів стипендіальних програм в 2021-2022 навчальному році.

Популярні новини зараз
ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку Лише встигай підставляти кишені: українцям пропонують солідні гроші від благодійних організацій - куди звертатися Ці Знаки Зодіаку стануть багатими вже у липні: кому доля подарує успіх "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні
Показати ще

Війна в Україні принесла на українські землі страждання, і багато сімей не можуть забезпечити освіту для своїх дітей.

Студенти, фото: скріншот з відео
Студенти, фото: скріншот з відео

"Ці стипендіальні програми допоможуть студентам забезпечити свої основні потреби і послуги, в кінцевому рахунку сприятимуть продовженню освітнього процесу і поліпшенню результатів навчання", - наводяться в повідомленні слова регіонального директора Світового банку у справах країн Східної Європи.

Студенти, фото: Unian
Студенти, фото: Unian

Вже більше трьох тижнів українські військові борються з російськими окупантами, які вирішили завоювати чужі землі.

Нагадаємо, що окупант не повірив власним очам, коли йому показали "русский мир" в Україні

Раніше повідомлялося, що "Сільпо" і Мінсоцполітики допоможе українцям вразливих категорій

Також, в Україні бізнес може отримати вигідний кредит: 0% на період воєнного часу