Директор Національної розвідки США Евріл Гейнс заперечує заяву Росії про те, що Україна розробляє біологічну або ядерну зброю, а інформацію про зворотне називає ймовірно неправдивою. Вважають, що це твердження покликане приховати кроки, які РФ може зробити у війні проти сусіда.

Про це пише Bloomberg.

«Ми не вважаємо, що Україна прагне до біологічної або ядерної зброї», - говорить Евріл Гейнс.

Вона також назвала «класичними» заяви Кремля про те, що Україна розробляє або застосовує біологічну, хімічну чи ядерну зброю. Цей крок покликаний створити наративи «помилкового прапора» про небезпечні дії, які можуть бути зроблені президентом Володимиром Путіним.

Пані Гейнс додала, що в Україні є лабораторії біологічних досліджень, як і в інших країнах. Однак вони призначені для захисту від пандемій або атак, і зовсім не такі, як лабораторії біологічної зброї.

Популярні новини зараз
Доведеться заплатити зі своєї кишені: водоканальники попередили з приводу лічильників Кінець скоро? Ліванська провидиця, що передбачила COVID-19, дала прогноз щодо війни в Україні Плюс 570 грн щомісяця: в Україні пенсіонерам дозволили отримати "бонус" до основних виплат Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще

Нагадаємо, що розслідувач Bellingcat вважає, що Росія буде намагатися "заморозити" війну.

Читайте також, що США посилили оборону Польщі.