Відомий бізнесмен пропонує винагороду в 100 тисяч доларів тому, хто затримає Наталію Поклонську та приведе її до СБУ.

Про це підприємиць Сеяр Куршутов написав на своїй особистій сторінці у соціальній мережі фейсбук.

Відомо, що у вівторок, 8 березня Наталія Поклонська, яка сприяла окупації Криму, приїхала в Херсон. Відомо, що вона вирушила разом з Росгвардією до Херсона під виглядом доставки гуманітарки.

Скріншот допису у фейсбук
Скріншот допису у фейсбук

Після цього бізнесмен Сеяр Куршутов закликав херсонців впіймати її. Він запропонував 100 тисяч доларів тому, хто затримає зрадницю України та передасть до Служби безпеки України.

Наталія Поклонська приїхала у Херсон
Наталія Поклонська приїхала у Херсон

"Пропоную херсонцям влаштувати сафарі на цю ганьбу кримських жінок. І гарантую тому, хто спіймав і доставив її до найближчого відділення СБУ (вона на території України в розшуку) премію в 100 тисяч доларів. Це не жарт. Повідомте всіх херсонців про цю можливість легкого заробітку", – написав Куршутов.

Однак, через деякий час бізнесмен, ймовірно, приховав допис або видалив його – за посиланням він вже не доступний.

Нагадаємо, придумали собі перемогу: російські пропагандисти поширюють новий фейк, вирішили "перемолоти" українську армію

Раніше Знай писав, Володимир Зеленський зруйнував російські фейки про свою втечу з Києва: "Сумна весна, але ми переможемо". Президент звернувся до нації та міжнародних партнерів

Також Знай повідомляв, російські військові почали прозрівати і каятися: "Ми не миротворці, ми окупанти". Російський окупант визнав, що вони не миротворці, а справжнісінькі терористи і загарбники