Російська Федерація готує нову інформаційну кампанію проти України, щоб придушити протестні настрої всередині своєї країни.

Про це попереджає Центр протидії дезінформації у своєму телеграм-каналі.

Так, агресор збирається розповсюджувати пропагандистські повідомлення, у яких акцент буде зроблено на героїзації військових РФ, які загинули в Україні. Основною тезою стануть наступні наративи:

1. «в ситуации с Украиной Кремль поступает правильно»;

2. «в Кремле гордятся российскими военными»;

Популярні новини зараз
Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

3. «в Кремле считают, что подвиг российских военных в борьбе с нацистами на Украине войдет в историю».

У Центрі протидії дезінформації зазначається, що ця тактика окупанта очікувана і прогнозована. Таким чином ворог прагне приборкати протестні настрої в самій Росії. Разом з тим у ЦПД впевнені, що на фоні економічних санкцій подібні спроби Кремля «відбілити» себе в очах населення просто не спрацюють. Головне завдання українців сьогодні – розповсюджувати правдиву інформацію про події в нашій країні:

«Усе, що потрібно робити для успішної боротьби з ворожою пропагандою, – і надалі ламати інформаційний бар’єр з населенням країни-агресора! Надсилайте правдиві новини про події в Україні рідним, друзям, знайомим, що живуть в РФ!» - йдеться в повідомленні.

Росія готує нову інформаційну кампанію

Нагадаємо, що росіяни готуються вдарити "градами" по своїх містах, щоб звинуватити Україну.

Раніше портал "Zhaj" повідомляв, як полонений російський загарбник "прозрів" і виклав на допиті все.