Наші читачі знають, що ми часто публікуємо Православні молитви, які допомагають пережити важкі моменти і впоратися з лихом. Однак не завжди потрібно звертатися тільки до Всевишнього, адже на землі у нього є послідовники, які несуть вірну службу.

Афон - це найбільший в світі осередок Православного чернецтва, компактно розташований в Греції на півострові Айон-Орос, званий інакше Святою Горою, Афоном, афонським півостровом.

Афонські ченці, скріншот: YouTube
Афонські ченці, скріншот: YouTube

Спеціально для наших читачів ми приготували добірку найсильніших цитат відомих насельників Афону:

"Я б збожеволів від несправедливості цього світу, якби не знав, що останнє слово залишиться за Господом Богом", - Паїсій Святогорець.

Популярні новини зараз
Армія рф окупувала склад "АТБ" і розпивала горілку, закушуючи котячим кормом Полонених кадирівців неможливо допитати, причина проста, але неможливо здогадатися Українські судді не дали Польщі жодного балу на Євробаченні, Саба Мусіна пропонує звільнити Федишин і компанію "Вже, на жаль, не з нами..." Настя Каменських з мамою змусила українців плакати
Показати ще

"Якщо в твій будинок принесуть бруд, не допитуйся, з якого він місця, викинь його відразу; якщо в твій розум проникнуть помисли засудження, не допитуйся, мають рацію вони чи ні, - вони тільки бруд", - Силуан Афонський.

"Бог нас завжди оточує тими людьми, з якими нам необхідно зцілитися від своїх недоліків", — Симеон Афонський.

"Живе тільки той, хто переробляє себе; без цього будь-яке життя всього лише - саморозпад", - Силуан Афонський.

"Бог стріляє через Вічність в крихітні серця людей своєю Любов'ю і ніколи не промахується", - Симеон Афонський.

Раніше повідомляли, у Черкаській області при монастирі УПЦ відкрили першу в Україні сестринську пожежну команду.

Як повідомляв Знай.uа, рятували від татар, плакали кров'ю, зцілювали сліпих і дарували дітей: історії чудотворних ікон Львова.

Знай.uа писав, предстоятель УПЦ розповів про дивовижний випадок з життя святителя Миколая.