У четвер, 20 січня 2022 року, в ефірі новинної стрічки ТСН з'явилася інформація з села Українка.

Там батьки просто відмовляють ховати свою дитину, яка померла ще тиждень тому (шість днів). Експертиза надала висновки, з яких стало відомо - двомісячна дитина померла, захлинувшись грудним молоком.

Грудне вигодовування, МОЗ
Грудне вигодовування, МОЗ

70-річний батько покійної дитини все ще не організував похорон, але ось конкретної причини цьому пояснити не може. Він хоче, щоб хтось прочитав висновок експерта, включаючи і висновок латинською мовою. А ще чоловік не хоче ховати її в традиційну, звичайну могилу.

"Я буду ховати в пам'ятник у бабусі. І мені ця труна там не потрібна. Вона буде там в тому, в чому вона зараз одягнена. Тому що я, як батько, розумію, в чому померла, в тому і буде спати", - заявляє він.

Популярні новини зараз
Російські окупанти готують наступ у напрямку Ямпіль – Сіверськ - повідомлення Генштабу Тіна Кароль та Оля Полякова: українські зірки на сцені започаткували новий тренд - патріотична сукня Юрій Ткач з "Квартал 95" показав "секретну зброю", якої так бояться в росії: "Ті самі, біологічні" Віталій Кім зник для українців, щоб Володимир Зеленський його не вигнав: "Якщо буду погано працювати..."
Показати ще

Грудне вигодовування, МОЗ
Грудне вигодовування, МОЗ

У сім'ї є шестирічна дочка, яка весь цей час проживає поруч з мертвою сестричкою. Жителі села самі готові оплатити похорон, але їх не підпускають до малюка.

"Соціальні служби! Рятуйте 6 річну дівчинку! Гляньте, що в будинку відбувається, які умови кошмарні!", "Господи, що з тими людьми робиться?!", - пишуть користувачі в коментарях.

Нагадаємо, зірка фільму "Ганнібал: Сходження" Гаспар Ульєль помер після невдалого падіння на лижах: медики боролися до останнього

Як повідомляв "Знай.ua", 57-річного львів'янина з "кам'яними" ногами медики вирвали з того світу, страждав два роки: оперували в кілька етапів

Знай.ua писав, зупинилося серце зірки серіалу "Моя прекрасна няня": раптовий відхід знаменитості приголомшив колег і рідних