Поліомієліт є невиліковним та здатен викликати параліч, саме тому важливо не пропускати вакцинацію.

Про це нагадали на фейсбук-сторінці Міністерства охорони здоров'я.
У МОЗ нагадали, що поліомієліт це — гостра інфекційна хвороба. Вона може загрожувати невиліковним паралічем і навіть смертю протягом кількох годин невакцинованим або не повністю вакцинованим дітям.

Лікарня, скріншот: Youtube
Лікарня, скріншот: Youtube

Через відсутність будь-яких симптомів поліовірус здатен поширюватися непомітно і швидко.

"Серед тих, кого паралізувало внаслідок поліомієліту, 5–10% помирають через те, що параліч уразив дихальні м’язи. Ліків проти хвороби не існує. Єдиним захистом є вакцинація. В Україні вакцину від поліомієліту можна отримати у державних медичних закладах безоплатно", - зазначили в МОЗ.

Якщо ваша дитина пропустила одне зі щеплень, то негайно зверніться до педіатра чи сімейного лікаря. Разом із ним складіть графік вакцинації та надолужте ті дози, що пропустили.

Популярні новини зараз
Знайшовся рідний брат "горбатого" Запорожця з Японії: як дві краплі води, не відрізниш "Без відома підключаються платні послуги, і знімаються кошти": обурені українці скаржаться на "Київстар" Контролер "Нафтогазу" пошкодив клієнту пломбу під час фіксації показань лічильника: у компанії відповіли на скаргу "Нічого не змінилося": українці заправляють автівки білоруським паливом
Показати ще