Поліомієліт є невиліковним та здатен викликати параліч, саме тому важливо не пропускати вакцинацію.

Про це нагадали на фейсбук-сторінці Міністерства охорони здоров'я.
У МОЗ нагадали, що поліомієліт це — гостра інфекційна хвороба. Вона може загрожувати невиліковним паралічем і навіть смертю протягом кількох годин невакцинованим або не повністю вакцинованим дітям.

Лікарня, скріншот: Youtube
Лікарня, скріншот: Youtube

Через відсутність будь-яких симптомів поліовірус здатен поширюватися непомітно і швидко.

"Серед тих, кого паралізувало внаслідок поліомієліту, 5–10% помирають через те, що параліч уразив дихальні м’язи. Ліків проти хвороби не існує. Єдиним захистом є вакцинація. В Україні вакцину від поліомієліту можна отримати у державних медичних закладах безоплатно", - зазначили в МОЗ.

Якщо ваша дитина пропустила одне зі щеплень, то негайно зверніться до педіатра чи сімейного лікаря. Разом із ним складіть графік вакцинації та надолужте ті дози, що пропустили.

Популярні новини зараз
Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн Весь цей час ми помилялися: як правильно готувати гречку, щоб вона не втратила смаку і не розварилася Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування
Показати ще