Денис Шмигаль ініціював закон, який дозволяє відбирати земельні ділянки у власників для будівництва доріг. Про це повідомляє портал Верховної Ради.

Йдеться про законопроект №6422, який подали до Верховної Ради на розгляд. Законопроектом передбачається право на вилучення земельної ділянки, якщо він буде заважати будівництва ряду об'єктів або в тому випадку, якщо власник не зможе домовитися з владою за місяць.

Денис Шмигаль - фото Кабінет Міністрів України
Денис Шмигаль - фото Кабінет Міністрів України

Список об'єктів, будівництво яких дозволяє вилучати землю:

  • Автомобільних доріг загального користування державного значення;
  • Моста;
  • Естакада;
  • Об'єктів, необхідних для їх експлуатації.

Рішення про примусове відбирання землі, інших розміщених на ньому об'єктів, приймається органами місцевого самоврядування або виконавчої влади, яких наділили цими повноваженнями.

Популярні новини зараз
Долар в обмінниках потихеньку зростає, але українців готують до гіршого: що буде з курсом у квітні В Україні хочуть повернути навчання у школах двома мовами, але є нюанс: "Профільний предмет буде обов'язково" Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців Старих субсидій вже не буде: українцям показали, як зміниться допомога на оплату комуналки з 1 квітня
Показати ще

Раніше портал Знай.uа, священик розповів дітям, що Санта Клауса не існує: вибачалася вся єпархія . Йдеться про сицилійського єпископа Анатоніо Стальяно, який під час релігійного фестивалю перед дітьми заявив про неіснування казкового персонажа і те, що його червоний костюм був створений компанією Coca-Cola для реклами.

Нагадаємо, новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми-втома , прискорений пульс і температура. Про це стало відомо завдяки заявам голови медичної асоціації ПАР Анжеліки Кутзе.

Раніше повідомляли, у Мукачеві вакцинацію перетворили на лотерею: автомобіль, велосипеди та самокати за щеплення.