Українці можуть отримати виписку з Реєстру застрахованих осіб.відповідний пост з'явився на Instagram-порталі Дія.

На цей час пенсійні та соціальні послуги цифровізовані. Будь-який українець має можливість отримати довідку, виписку або навіть оформити субсидії за допомогою порталу "Дія".

На порталі розповіли, як отримати виписку з Реєстру застрахованих осіб.

  1. Авторизуйтесь на diia.gov.ua;
  2. Натисніть послуги 👉 🏻 Пенсії, пільги та допомога 👉 🏻 ;
  3. Виписка з Реєстру застрахованих осіб;
  4. Перевірте інформацію про себе, якщо потрібно – виправте її в профілі користувача. Якщо всі дані вірні, натисніть Готово.

Коли довідка буде сформована, Ви отримаєте електронний лист-повідомлення.

Популярні новини зараз
"Як їм не соромно?": абоненти скаржаться, що з рахунків "Київстару" щомісяця пропадають гроші – хоч по 5 гривень, але знімуть Уряд встановив пільгові норми з водопостачання: в який обсяг треба втиснутись Євген Кошовий із "Квартал 95" зізнався, чи попередив його Зеленський про війну: "Кілька разів перекидали йому..." Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Додаток Дія, скріншот з відео
Додаток Дія, скріншот з відео

Після цього у вас буде можливість використовувати виписку для надання документації в різні необхідні державні структури.

Раніше повідомляв Знай, у Києві готуються до встановлення 31-метрової ялинки: як виглядатиме головна красуня 2022 року

Як повідомляв Знай.uа, кому з українців не світить субсидія: доведеться викласти останню копійку за комуналку. Тому громадяни, які отримували субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років і яким її призначення на наступний період проводиться без звернення, повинні знати, за яких умов субсидія не призначається.

Знай.uа писав, пенсіонерам зробили "подарунок" до Нового року, виплати зростуть для всіх: "ціна помилки-якість життя". Жінка заявляє, що згодом справедливість в індексації пенсій все ж буде відновлена.