Вчені виявили небезпеку на Місяці, яке несе смертельну небезпеку для людини. Про це повідомляє телеграм-портал Naked Space.

Місія "Аполлона" виявила пил на супутнику Землі. Вчені з Університету Стоуні Брук знайшли, що в ній є безліч елементів, які погано впливають на клітини людини. Близько дев'яноста відсотків їх гине через взаємодію з цим елементів.

Ще однією проблемою є абразивність місячного пилу. Оскільки на Місяці відсутні вітру, частинки пилу не руйнуються і не шліфуються, залишаючись гострими, як скло. Вони можуть потрапити в легені людей і привести до смерті.

Найтриваліше за майже 600 років місячне затемнення
Найтриваліше за майже 600 років місячне затемнення

Попри те, що від пилу космонавтів захищає скафандр, це все одно може створювати проблеми для майбутньої колонізації супутника Землі. Тому зараз інженери активно працюють над тим, щоб захистити людство від цієї небезпеки.

Популярні новини зараз
Повстання тварин проти росіян триває: моржиха спробувала потопити човен Таргани більше до вас не сунуться: 3 способи назавжди позбавитися проблеми Українці скаржаться на двозонні лічильники: замість обіцяної економії – одні витрати Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще