Вчені виявили небезпеку на Місяці, яке несе смертельну небезпеку для людини. Про це повідомляє телеграм-портал Naked Space.

Місія "Аполлона" виявила пил на супутнику Землі. Вчені з Університету Стоуні Брук знайшли, що в ній є безліч елементів, які погано впливають на клітини людини. Близько дев'яноста відсотків їх гине через взаємодію з цим елементів.

Ще однією проблемою є абразивність місячного пилу. Оскільки на Місяці відсутні вітру, частинки пилу не руйнуються і не шліфуються, залишаючись гострими, як скло. Вони можуть потрапити в легені людей і привести до смерті.

Найтриваліше за майже 600 років місячне затемнення
Найтриваліше за майже 600 років місячне затемнення

Попри те, що від пилу космонавтів захищає скафандр, це все одно може створювати проблеми для майбутньої колонізації супутника Землі. Тому зараз інженери активно працюють над тим, щоб захистити людство від цієї небезпеки.

Популярні новини зараз
5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило Українка Апанасенко з "Міс Всесвіт-2023" продала свої крила: "На протези" Один з найулюбленіших видів м'яса в українців подешевшав: є можливість забити морозилку Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна
Показати ще