Вчені виявили небезпеку на Місяці, яке несе смертельну небезпеку для людини. Про це повідомляє телеграм-портал Naked Space.

Місія "Аполлона" виявила пил на супутнику Землі. Вчені з Університету Стоуні Брук знайшли, що в ній є безліч елементів, які погано впливають на клітини людини. Близько дев'яноста відсотків їх гине через взаємодію з цим елементів.

Ще однією проблемою є абразивність місячного пилу. Оскільки на Місяці відсутні вітру, частинки пилу не руйнуються і не шліфуються, залишаючись гострими, як скло. Вони можуть потрапити в легені людей і привести до смерті.

Найтриваліше за майже 600 років місячне затемнення
Найтриваліше за майже 600 років місячне затемнення

Попри те, що від пилу космонавтів захищає скафандр, це все одно може створювати проблеми для майбутньої колонізації супутника Землі. Тому зараз інженери активно працюють над тим, щоб захистити людство від цієї небезпеки.

Популярні новини зараз
Тарас Тополя з "Антитіл" подбав про сирот, чиї батьки загинули в бою за свободу України: "Частина допомоги вже надійшла" Екстрасенс Людмила Хомутовська передбачила смерть путіна в найближчі місяці і назвала терміни закінчення війни в Україні В українських супермаркетах слідом за гречкою почали падати ціни на іншу популярну крупу Тоня Матвієнко розповіла, що ніколи не пробачить Арсену Мірзояну: "Воно себе так, падло, поводить..."
Показати ще