Популярна американська модель, найбільш відома як модель для "plus-size" знаменитих журналів Ешлі Грем потрапила на дуже незвичайні знімки. Вагітну модель можна побачити на не зовсім пристойних кадрах, які показують її недоліки.

Відповідну публікацію оприлюднили в акаунті "peopletalk" в Instagram.

Відома модель з'являлася в модних журналах Vogue, Harper's Bazaar, Glamour і Elle UK і в багатьох інших дуже відомих виданнях. У Ешлі Грем досить велика аудиторія, яка із задоволенням спостерігає за її кар'єрою.

Ешлі Грем, фото Instagram
Ешлі Грем, фото Instagram

"Вагітна плюс-сайз модель Ешлі Грем позує в міні-комбінезоні SKIMS x Fendi як тобі образ зірки?",- підписали фотографію а соціальної мережі.

Популярні новини зараз
Іран у вогні: потужні вибухи по всій країні, палають військові та нафтопереробні заводи Не пропустіть шанс зробити запаси: названо фрукт, ціна на який впаде вже скоро Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все"
Показати ще

Численна аудиторія, яка стежить за життям світових зірок, дуже ретельно вивчає кожен момент їх особистого життя. Від фанатів не можна приховати нічого, і вони з величезним задоволенням коммутируют всі пости з легендами.

Ешлі Грем, фото: Instagram
Ешлі Грем, фото: Instagram

"Дівчина Красива. Ноги задирати не варто було. У FENDI якісний трикотаж: прекрасно тягнеться", "скажу політкоректно: від першого фото , особисто я, не отримую естетичного задоволення", "вона трійню чекає", "дуже "подобаються" милі і не токсичні коментарі, відразу людина розкривається у всій красі", "Плюс сайз - це розмір 44-46. Набрала вона тут до 48. Але який це ж це плюс сайз в світі реальних людей, а не в світі моди", "жахливо прости господи", - залишили думки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост зі сторінки "peopletalk" в Instagram
Коментарі на пост зі сторінки "peopletalk" в Instagram

Коментарі на пост зі сторінки "peopletalk" в Instagram
Коментарі на пост зі сторінки "peopletalk" в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Znaj", у мережі показали фотографії власниці найбільш пишних берд в світі.

Нагадаємо, що відома модель Ешлі Грем зробила несподіване визнання.